Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 04.02.2013 A A A
Znane są kolejne tytuły z serii DOBRA GRA
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje o dwóch kolejnych produkcjach, które pojawią się w nowej serii wydawniczej „Dobra Gra”. Inspirowana japońskimi automatami growymi „Xotic” oraz groza i bezkres oceanu, czyli „Depth Hunter: Wielki Błękit”, już 20 lutego trafią na półki sklepowe, w cenie 19,90 zł.


„Xotic” oraz „Depth Hunter” to dwa kolejne tytuły, które pojawią się w nowej serii wydawniczej Techlandu – “Dobra Gra”. Premiera przewidziana jest na 20 lutego. Niebawem zostaną także zaprezentowane cztery pozostałe produkcje, które debiutują w serii.

 

„Xotic” to zwariowany, zręcznościowy i odrobinę psychodeliczny FPS. Jego twórcy inspirowali się japońskimi automatami growymi, w których ogromnie ważna jest radość płynąca z demolki i osiągnięcie jak najlepszego wyniku punktowego. Te same zasady znajdują się w „Xotic”. Zabawa opiera się na pokonywaniu rozbudowanych poziomów, unicestwianiu wrogów i to w taki sposób, aby zebrać jak najwięcej punktów. Gracz ma okazję wcielić się w postać uzbrojonego po zęby wojownika i z największą precyzją wykonywać stawiane przed nim zadania. Jest dostępna także możliwość rywalizacji z innymi graczami za pomocą rankingu z rekordami.

 

„Depth Hunter: Wielki Błękit” daje natomiast okazję do zanurzenia się w otchłani oceanu. To niezwykła gratka dla fanów nurkowania i związanej z tym adrenaliny. Gracz ma do wykonania ponad 40 zróżnicowanych zadań, w tak egzotycznych lokacjach jak Tajlandia, Bahamy czy Afryka Południowa. Ma szansę polować na różnorodne ryby, fotografować bezkres podwodnej otchłani, zbierać skarby, a także zmierzyć się z niebezpieczeństwami, które czyhają pod wodą. Wszystko to ubrane w piękną i kolorową grafikę 3D.

 

„Dobra Gra” to nowa seria wydawnicza Techlandu, która będzie łączyć w sobie nowości rynkowe oraz sprawdzone klasyki gier wraz z ciekawymi dodatkami. Wydania będą pojawiać się także jako zestawy kultowych serii. Nowe gry będą ukazywać się cyklicznie, średnio co dwa miesiące.

 

Osiem pierwszych tytułów z serii „Dobra Gra” ukaże się na rynku już 20 lutego. Dostępne będą w cenie 19,90 zł.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...