Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 13.02.2013 A A A
Dzisiaj startują warszawskie eliminacje do PAKI
TOMASZ ŁUKASZEWSKI

Już dzisiaj w Domu Sztuki w Warszawie będzie można zobaczyć kabarety biorące udział w eliminacjach do 29. edycji Przeglądu Kabaretów PAKA. Przez najbliższe trzy dni zaprezentuje się w sumie 20 grup kabaretowych.


Finał PAKI w tym roku planowany jest w kwietniu oczywiście w Krakowie. Aby się do niego dostać należy przejść eliminacje, które w tym roku odbywają się w trzech miastach: Tarnowie, Wrocławiu i Warszawie. Tarnowskie już się odbyły. Zaprezentowało się na nich 8 kabaretów.

 

Kolejne eliminacje odbędą się od 13 lutego w Warszawie. Zaprezentują się: Kabaret Znane Ryje, Kabaret Inaczej, Marcin Zbigniew Wojciech, Kabaret z nazwy, Grupa Paszkot, Łukasz "Szampanek" Szymanek, Kabaret pod Napięciem, Kabaret Yorick, Kabaret 44-200, Kabaret Mimowoli, Przemysław Dudek, Marcin Wieczorek, Kabaret Hyrki, Kabaret NO, Krzysztof Jahns, Karol Modzelewski, Grupa Improwizacyjna Afront, Kabaret Sześciopak, Kabaret OKO oraz Przemek Gąsiorowicz.

 

Na wszystkie kabarety, które przejdą etap eliminacyjny czeka kolejna rywalizacja czyli półfinały, które od 1 marca zagoszczą w Krakowie.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
PRZEŁOMOWA PAKA już za tydzień w Krakowie
Już za tydzień, 29 marca startuje 33. PRZEGLĄD KABARETÓW ...
Otwórzmy wspólnie sezon kabaretowy w Polsce
Szykują się trzy dni dobrej zabawy, które na początku marca ...
Trójząb Kabaretowy
Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają ...
Już w październiku kolejna FETKA
Kabarety: DNO, JURKI, HRABI oraz kabaret O TAK O to gwiazdy 2. ...