Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 16.02.2013 A A A
Historia grzesznicy
INFORMACJA PRASOWA

Bohaterka „Grzesznicy” ma dwie twarze – o jednej z nich wolałaby zapomnieć na zawsze, co jednak okazuje się bardzo trudne. Nowa powieść Doroty Wachnickiej ukaże się nakładem wydawnictwa G+J Książki 20 lutego.


Ponoć kobieta pytana przez mężczyznę o liczbę kochanków,  zawsze odejmuje sobie kilku. A co, jeśli ta kobieta była luksusową prostytutką? Jej biegłość w sztuce miłosnej docenią bogaci klienci, ale czy kandydat na męża będzie myślał tak samo? Czy może być szczera z tym jedynym i zdradzić mu, co robiła w młodości? A może lepiej zostawić przeszłość za sobą i więcej do niej nie wracać?

 

Agnes, czyli alter ego Dominiki, już nie istnieje. Dominika natomiast założyła rodzinę, jest świetną żoną i matką, ma wymarzoną pracę i… właśnie wtedy dopada ją przeszłość, o której chciała zapomnieć. Jeśli wstydliwa tajemnica kobiety wyjdzie na jaw, może stracić wszystko. A jej przeciwnik nie przebiera w środkach.

 

O autorce:
Dorota Wachnicka z wykształcenia jest psychologiem. Zawodowo zajmowała się terapią indywidualną i rodzinną. Dla twórczości pisarskiej porzuciła pracę psychoterapeutki. W 2012 r. nakładem wydawnictwa G+J Książki ukazał się jej debiut literacki pt. „Farciara”.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
Jubileuszowa 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i ...
Nagroda Literacka GDYNIA w Mieście Słowa 2019
Nagrodzie Literackiej GDYNIA, po raz kolejny, towarzyszy festiwal ...
Co naprawdę wydarzyło się w willi Polańskich 9 sierpnia 1969?
Za dwa dni minie 50 lat od chwili, kiedy Charles Manson zleca ...
Nowe wydanie pierwszej książki Neli Małej Reporterki
Gdy miała pięć lat, zaczęła podróżować po świecie i ...