Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 16.02.2013 A A A
Historia grzesznicy
INFORMACJA PRASOWA

Bohaterka „Grzesznicy” ma dwie twarze – o jednej z nich wolałaby zapomnieć na zawsze, co jednak okazuje się bardzo trudne. Nowa powieść Doroty Wachnickiej ukaże się nakładem wydawnictwa G+J Książki 20 lutego.


Ponoć kobieta pytana przez mężczyznę o liczbę kochanków,  zawsze odejmuje sobie kilku. A co, jeśli ta kobieta była luksusową prostytutką? Jej biegłość w sztuce miłosnej docenią bogaci klienci, ale czy kandydat na męża będzie myślał tak samo? Czy może być szczera z tym jedynym i zdradzić mu, co robiła w młodości? A może lepiej zostawić przeszłość za sobą i więcej do niej nie wracać?

 

Agnes, czyli alter ego Dominiki, już nie istnieje. Dominika natomiast założyła rodzinę, jest świetną żoną i matką, ma wymarzoną pracę i… właśnie wtedy dopada ją przeszłość, o której chciała zapomnieć. Jeśli wstydliwa tajemnica kobiety wyjdzie na jaw, może stracić wszystko. A jej przeciwnik nie przebiera w środkach.

 

O autorce:
Dorota Wachnicka z wykształcenia jest psychologiem. Zawodowo zajmowała się terapią indywidualną i rodzinną. Dla twórczości pisarskiej porzuciła pracę psychoterapeutki. W 2012 r. nakładem wydawnictwa G+J Książki ukazał się jej debiut literacki pt. „Farciara”.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Jeszcze bogatszy program. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® zbliżają się ...
Olga Hund laureatką Nagrody Gombrowicza
Olga Hund, autorka książki „Psy ras drobnych”, została ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...
30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
Jubileuszowa 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i ...