Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 21.02.2013 A A A
Ogłoszono konkurs na grafikę ART OF IMPROVISATION
INFORMACJA PRASOWA

Centrum Kultury AGORA ogłasza Konkurs otwarty na grafikę ART OF IMPROVISATION - Creative Festival. Na zgłoszenia czekamy do 8 marca. Do wygrania 1000 PLN!


Celem konkursu jest zaprojektowanie i wykonanie grafiki  ART OF IMPROVISATION - Creative Festival. Zwycięska grafika wykorzystywana będzie m.in. na plakatach, banerach, ulotkach, katalogach, reklamach prasowych i internetowych, stronie internetowej, w newsletterach itp.

 

ART OF IMPROVISATION - Creative Festival to międzynarodowy, interdyscyplinarny projekt, poświęcony sztuce improwizowanej (głównie muzyce), podkreślający jej różnorodność, a przede wszystkim otwartość na zmianę i eksperymenty. Festiwal prezentuje niezwykłych artystów, dla których kreatywność jest podstawą twórczego rozwoju. Wyjątkowość sztuk improwizowanych w połączeniu z talentem, kreacją, wiedzą i umiejętnościami zapraszanych artystów, tworzą znaczącą wartość. Skupiający się na muzyce projekt poszerza swoją formułę o działania performerskie, taneczne i teatralne oparte o improwizacje. Tym, co odróżnia festiwal od innych tego typu projektów jest fakt, że taką samą wagę przykłada się do prezentacji oraz promocji młodych, rozwijających się twórców, jak i uznanych artystów, stwarzając im przestrzeń do spotkania. Na program  ART OF IMPROVISATION - Creative Festival  składają się m.in: koncerty mistrzów gatunku, przegląd i konkurs młodych improwizatorów, perfomance, projekcje filmowe, wystawa oraz warsztaty.

 

Prace konkursowe, z użyciem dowolnej ilości kolorów, powinny być przygotowane w postaci elektronicznej, w jednym  z następujących sposobów:
- grafika wektorowa - CMYK/ 100cmx70cm/AI lub EPS
lub
- grafika rastrowa – 300 DPI/CMYK/ 100cmx70cm/PDF, PSD lub TIFF.

 

Prace powinny być przesłane na adres Organizatora na płycie CD. Nadesłana praca konkursowa powinna być umieszczona w zaklejonej kopercie zaadresowanej na:
Centrum Kultury AGORA
ul. Serbska 5a, 51-111 Wrocław
z dopiskiem „Konkurs na grafikę  ART OF IMPROVISATION – CREATIVE FESTIVAL”.

 

Regulamin konkursu na www.ckagora.pl.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
„Mistrzowskie wyzwania” – rusza domowy konkurs filmowy!
W konkursie na film realizowany z domowego zacisza, na tematy ...
Napisz pamiętnik i zostań współautorem książki!
Gdy w internecie skończyły się ciekawe seriale a wszystkie ...
Konkurs na plakat Festiwalu Miasto Słowa
W tym roku Nagroda Literacka Gdynia obchodzi swoje 15 lecie. ...
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...