Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 04.03.2013 A A A
Wiedźmin 3: Dziki Gon – informacje na temat najnowszej produkcji studia CD Projekt RED
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Wiedźmin 3: Dziki Gon to niespotykana kombinacja gry fabularnej o rozbudowanej fabule z żywym, otwartym światem. CD Projekt RED wyjaśnia, w jaki sposób zamierza osiągnąć to wyjątkowe połączenie.


„W Wiedźminie 3 gracze będą musieli podejmować wiele znaczących decyzji i wybierać pomiędzy wykluczającymi się w jednym podejściu liniami fabularnymi. Gra jest zwieńczeniem trylogii o Geraltcie z Rivii i opowiada o poszukiwaniach utraconych bliskich przez Białego Wilka oraz o jego konflikcie z Dzikim Gonem. W czasie swoich podróży gracze odwiedzą różnorodne krainy, z których każda inspirowana jest inną kulturą i w której panuje inna atmosfera. Otwarty świat stworzony przez CD projekt RED nie ma jednego motywu przewodniego, ale składa się z kilku odmiennych i wciągających środowisk, 30 razy większych niż w Wiedźminie 2.” - powiedział Adam Badowski, szef studia CD Projekt RED.

 

Świat gry zmienia się zależnie od działań graczy, zarówno podczas wykonywania zadań głównego wątku, jak i poprzez udział w intrygach powiązanych z historią każdego regionu, oraz specjalnie zaprojektowanych zadaniach pobocznych. Wszystkie wątki przenikają się i tworzą niespotykany wcześniej poziom nieliniowego opowiadania fabuły. Główny wątek zapewnia ok. 50 godzin rozgrywki -- drugie tyle dają dodatkowe linie fabularne.

 

Pierwsze screenshoty z gry pokazują mroźne wyspy Skellige. To tylko jedno z miejsc, które odwiedzi Geralt.  Studio CD Projekt RED opublikowało dzisiaj zestaw nowych grafik tego archipelagu.  Screeny pochodzą z wczesnej wersji gry, w której nie wykorzystano jeszcze ostatecznego renderera, tworzonego przez studio.

 

Wiedźmin 3 będzie dostępny w 2014 r. na wszystkich najnowocześniejszych platformach sprzętowych, w tym PlayStation 4.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...