Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 04.03.2013 A A A
Wiedźmin 3: Dziki Gon – informacje na temat najnowszej produkcji studia CD Projekt RED
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Wiedźmin 3: Dziki Gon to niespotykana kombinacja gry fabularnej o rozbudowanej fabule z żywym, otwartym światem. CD Projekt RED wyjaśnia, w jaki sposób zamierza osiągnąć to wyjątkowe połączenie.


„W Wiedźminie 3 gracze będą musieli podejmować wiele znaczących decyzji i wybierać pomiędzy wykluczającymi się w jednym podejściu liniami fabularnymi. Gra jest zwieńczeniem trylogii o Geraltcie z Rivii i opowiada o poszukiwaniach utraconych bliskich przez Białego Wilka oraz o jego konflikcie z Dzikim Gonem. W czasie swoich podróży gracze odwiedzą różnorodne krainy, z których każda inspirowana jest inną kulturą i w której panuje inna atmosfera. Otwarty świat stworzony przez CD projekt RED nie ma jednego motywu przewodniego, ale składa się z kilku odmiennych i wciągających środowisk, 30 razy większych niż w Wiedźminie 2.” - powiedział Adam Badowski, szef studia CD Projekt RED.

 

Świat gry zmienia się zależnie od działań graczy, zarówno podczas wykonywania zadań głównego wątku, jak i poprzez udział w intrygach powiązanych z historią każdego regionu, oraz specjalnie zaprojektowanych zadaniach pobocznych. Wszystkie wątki przenikają się i tworzą niespotykany wcześniej poziom nieliniowego opowiadania fabuły. Główny wątek zapewnia ok. 50 godzin rozgrywki -- drugie tyle dają dodatkowe linie fabularne.

 

Pierwsze screenshoty z gry pokazują mroźne wyspy Skellige. To tylko jedno z miejsc, które odwiedzi Geralt.  Studio CD Projekt RED opublikowało dzisiaj zestaw nowych grafik tego archipelagu.  Screeny pochodzą z wczesnej wersji gry, w której nie wykorzystano jeszcze ostatecznego renderera, tworzonego przez studio.

 

Wiedźmin 3 będzie dostępny w 2014 r. na wszystkich najnowocześniejszych platformach sprzętowych, w tym PlayStation 4.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Heavy Metal Machines z trybem rankingowym i wsparciem dla gamepadów
Nowa aktualizacja bezpłatnej samochodowej gry MOBA wprowadziła ...
ZMILITARYZOWANE ZWIERZAKI POWRACAJĄ
Mutant Year Zero to fabularna gra taktyczna z elementami skradanki, ...
Walcz z rywalami i zdobądź GRAND PRIX!
Legenda powróciła! Nakładem CDP ukazała się dziś gra F1 ...
PREMIERA WARHAMMER: CHAOSBANE
Od 4 czerwca gracze na całym świecie dołączyli do wojowników ...