Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 21.03.2013 A A A
Księżycowy kamień zaraża magią czytania
INFORMACJA PRASOWA

Do sprzedaży trafiły właśnie dwie nowe opowieści w ramach serii Księżycowy kamień - „Lisia” oraz „Przygody Tomka Sawyera”. Doskonałe pozycje do pierwszej samodzielnej przygody z czytaniem, dla dzieci powyżej 8 lat. Bezpieczne lektury spod świetnych piór wydane przez Literacki Egmont.


Lisia Ewy Nowak z ilustracjami Marty Kurczewskiej to historia Ani Pajdki, pozornie całkiem zwyczajnej dziewczynki. Jak sam masz czasem wrażenie, że znajomi dziwnie się zachowują, że nie rozumiesz innych ludzi albo że nikt nie rozumie ciebie – koniecznie poznaj Lisię. Ona to dopiero ma kłopoty ze sobą, z przyjaciółmi, a przede wszystkim ze swoją rodziną. Mądra i wciągająca opowieść, gdzie sporą rolę jak się okazuje może odegrać kwiatek doniczkowy.

 

Przygody Tomka Sawyera Marka Twaina to książka której nie trzeba nikomu przedstawiać, tym razem świetnie zilustrowana przez Joannę Olech. Tomek urwis nad urwisy spodoba się z pewnością kolejnemu pokoleniu. Odwiedziny miejscowego… cmentarza, tajemnicza historia kryminalna, morderca i skarb składają się na dużą dawkę dobrej przygody czytelniczej.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Prezentujemy plakat „Młodego renifera Alexa"
Idealna propozycja na rodzinne Mikołajki! Przepiękna, urzekająca ...
Zostań Młodym Jurorem 37. Festiwalu Ale Kino!
Chcesz przeżyć niezwykłą filmową przygodę? Jesteś pasjonatem ...
Festiwal Komedii STOLICA 2019
W dniach 17 – 20 października 2019 r odbędzie się druga ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...