Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 22.03.2013 A A A
PERCEPCJA czyli problemy praskich wampirów
REDAKCJA

Lubisz książki o wampirach? Mamy zatem coś dla Ciebie. W naszym konkursie możesz wygrać najnowszą książkę Miroslava Žambocha PERCEPCJA. Książka ukazała się 15 marca pod patronatem redakcji Kulturownia.pl.


Trzy pierwsze osoby, które pierwsze prześlą do nas na adres redakcja@kulturownia.pl poprawną odpowiedź na pytanie: jaki tytuł miała poprzednia książka Miroslava Žambocha, która ukazała się pod patronatem redakcji Kulturownia.pl? Na poprawne odpowiedzi czekamy do 1 kwietnia.

 

Miroslav Žamboch i jego złe światy już niemal dekadę zwalają z nóg czytelników, których z każdą książką przybywa. Autor powraca nową powieścią "Percepcja", która ukazała się nakładem wydawnictwa Fabryka Słów 15 marca.

 

Tym razem Pragę zalewa fala wampirów, łatwych kobiet, motocykli, azjatyckich mieczy i morze czeskiej krwi. Zawrotne tempo akcji. Nawet zwykła bójka nagle zmienia się w regularną wojnę klanów. Nie ma miejsca na żarty, nie ma chwili na oddech.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
„Mistrzowskie wyzwania” – rusza domowy konkurs filmowy!
W konkursie na film realizowany z domowego zacisza, na tematy ...
Napisz pamiętnik i zostań współautorem książki!
Gdy w internecie skończyły się ciekawe seriale a wszystkie ...
Konkurs na plakat Festiwalu Miasto Słowa
W tym roku Nagroda Literacka Gdynia obchodzi swoje 15 lecie. ...
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...