Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 27.03.2013 A A A
Książka „Przygody misia Kazimierza” Pauliny Wilk jeszcze łatwiej dostępna
INFORMACJA PRASOWA

Na dwa miesiące przed premierą kolejnej pozycji z serii opowieści o misiu Kazimierzu, wydawca - Wilk&Król Oficyna Wydawnicza zadbał o poszerzenie sieci sprzedaży i łatwiejszy zakup książki. Książka, dotychczas dostępna wyłącznie w wybranych księgarniach dziecięcych oraz w księgarni miskazimierz.pl trafiła do szerokiej dystrybucji.


W odpowiedzi na liczne pytania czytelników i fanów misia Kazimierza o możliwość zakupu, od 27. marca książkę można kupić w zarówno w największych księgarniach internetowych, min. gandalf.com.pl, bajbuk.pl, czytam.pl, w sklepie empik.com oraz w kilkuset księgarniach na terenie całego kraju. „Przygody misia Kazimierza” trafiły także do kilkuset bibliotek.

 

Niezmiennie książka dostępna jest w księgarni firmowej Wilk&Król Oficyna Wydawnicza. Zakup poprzez stronę wydawnictwa gwarantuje otrzymanie książeczki z autografem i dedykacją autorki. Od premiery w listopadzie 2012 roku, książka „Przygody misia Kazimierza” była dostępna wyłącznie w selektywnej dystrybucji. Tytuł trafił w tym czasie do ponad dwóch tysięcy czytelników. Dzięki szerszej ostępności wydawca zdecydował się dotrze także do mniejszych miejscowości, w których nie ma specjalistycznych księgarni rodzinnych oraz ułatwi zakup rodzicom korzystającym z najbardziej popularnych księgarni w sieci.

 

Wilk&Król Oficyna Wydawnicza zadebiutowała w listopadzie zeszłego roku pierwszą książką dla dzieci autorstwa Pauliny Wilk, cenionej reportażystki, wielokrotnie nagradzanej za powieść „Lalki w ogniu”, a jednocześnie współzałożycielki wydawnictwa. Ciepłe przyjęcie pluszowego bohatera przez małych i dużych czytelników sprawiło, że powstały kolejne opowieści o jego przygodach, które niebawem ujrzą światło dzienne. Skupiające się dotąd na publikacjach „dla dzieci i niezupełnie dorosłych” wydawnictwo rozszerzy swoją ofertę także o pozycje dla dojrzałych czytelników.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Animacja dla której warto się obudzić!
Przespaliście ostatni rok? Nie ma w tym nic złego, ale to już ...
Teatr Małego Widza kończy 10 lat!!!
Premiera płyty „Kosmos”, wielki urodzinowy koncert online, ...
Jubileuszu 65-lecia Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach
Trwają obchody Jubileuszu 65-lecia TLiA „Kubuś” w Kielcach, ...
„Awantura w mollDurze” w Mazowieckim Teatrze Muzycznym w Warszawie
W gąszczu propozycji dla młodych widzów, teatr zajmuje miejsce ...