Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 27.03.2013 A A A
Książka „Przygody misia Kazimierza” Pauliny Wilk jeszcze łatwiej dostępna
INFORMACJA PRASOWA

Na dwa miesiące przed premierą kolejnej pozycji z serii opowieści o misiu Kazimierzu, wydawca - Wilk&Król Oficyna Wydawnicza zadbał o poszerzenie sieci sprzedaży i łatwiejszy zakup książki. Książka, dotychczas dostępna wyłącznie w wybranych księgarniach dziecięcych oraz w księgarni miskazimierz.pl trafiła do szerokiej dystrybucji.


W odpowiedzi na liczne pytania czytelników i fanów misia Kazimierza o możliwość zakupu, od 27. marca książkę można kupić w zarówno w największych księgarniach internetowych, min. gandalf.com.pl, bajbuk.pl, czytam.pl, w sklepie empik.com oraz w kilkuset księgarniach na terenie całego kraju. „Przygody misia Kazimierza” trafiły także do kilkuset bibliotek.

 

Niezmiennie książka dostępna jest w księgarni firmowej Wilk&Król Oficyna Wydawnicza. Zakup poprzez stronę wydawnictwa gwarantuje otrzymanie książeczki z autografem i dedykacją autorki. Od premiery w listopadzie 2012 roku, książka „Przygody misia Kazimierza” była dostępna wyłącznie w selektywnej dystrybucji. Tytuł trafił w tym czasie do ponad dwóch tysięcy czytelników. Dzięki szerszej ostępności wydawca zdecydował się dotrze także do mniejszych miejscowości, w których nie ma specjalistycznych księgarni rodzinnych oraz ułatwi zakup rodzicom korzystającym z najbardziej popularnych księgarni w sieci.

 

Wilk&Król Oficyna Wydawnicza zadebiutowała w listopadzie zeszłego roku pierwszą książką dla dzieci autorstwa Pauliny Wilk, cenionej reportażystki, wielokrotnie nagradzanej za powieść „Lalki w ogniu”, a jednocześnie współzałożycielki wydawnictwa. Ciepłe przyjęcie pluszowego bohatera przez małych i dużych czytelników sprawiło, że powstały kolejne opowieści o jego przygodach, które niebawem ujrzą światło dzienne. Skupiające się dotąd na publikacjach „dla dzieci i niezupełnie dorosłych” wydawnictwo rozszerzy swoją ofertę także o pozycje dla dojrzałych czytelników.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Prezentujemy plakat „Młodego renifera Alexa"
Idealna propozycja na rodzinne Mikołajki! Przepiękna, urzekająca ...
Zostań Młodym Jurorem 37. Festiwalu Ale Kino!
Chcesz przeżyć niezwykłą filmową przygodę? Jesteś pasjonatem ...
Festiwal Komedii STOLICA 2019
W dniach 17 – 20 października 2019 r odbędzie się druga ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...