Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 31.03.2013 A A A
„Król Lew” wraca do Skarbca Disneya!
INFORMACJA PRASOWA

Już 1 kwietnia „Król Lew” powróci do Skarbca Disneya, gdzie spędzi kolejne parę lat, niedostępny dla fanów. Wszystkie trzy części ponadczasowego przeboju będą dostępne w sklepach tylko do wyczerpania zapasów.


Filmy z kolekcji „Ze Skarbca Disneya” (14 najważniejszych i najbardziej popularnych tytułów Disneya w historii kina) ukazują się w specjalnych, ekskluzywnych wydaniach, dostępnych w sprzedaży przez ograniczony czas. Wytwórnia wkłada dużo serca i wysiłku w realizację tych wyjątkowych edycji, aby zaprezentować największe arcydzieła kinematografii dziecięcej w sposób, na jaki zasługują. Dla bajek z tej kolekcji przygotowywane są nowe materiały dodatkowe, a nawet nowe okładki. Każdy ukazujący się tytuł to prawdziwe wydarzenie dla miłośników animacji Disneya – ale obchody każdego święta muszą kiedyś dobiec końca. W duchu tradycji i zgodnie ze strategią wytwórni po kilkunastu miesiącach filmy są wycofywane ze sprzedaży i wracają do Skarbca Disneya, gdzie na reedycję czekają nawet siedem lat!

 

We wrześniu 2012 roku ze Skarbca powrócił „Kopciuszek”, obecnie dostępny w sklepach w całej Polsce. W roku bieżącym na rynku pojawią się takie przeboje jak „Księga dżungli” czy „Mała syrenka”. Na swoją kolej czekają m.in.: „Piękna i Bestia”, „Śpiąca królewna” oraz „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.

 

Od kinowej premiery „Króla Lwa” minęło już dziewiętnaście lat, ale poruszająca opowieść o potędze odwagi, miłości i lojalności do dziś zachwyca fanów w każdym wieku. Film wyreżyserowany przez Rogera Allersa i Roba Minkoffa zapoczątkował nowy etap w historii animacji, stając się przebojem kasowym i podbijając serca widzów oraz krytyków na całym świecie.

 

Nie zwlekaj i już dziś uzupełnij swoją domową kolekcję o ten niezwykły skarb! „Król Lew” dostępny jest na DVD, Blu-ray i Blu-ray 3D. Kolejne części filmu: „Król Lew 2: Czas Simby” oraz „Król Lew 3: Hakuna Matata” zostały wydane na DVD i Blu-ray.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Delegacja leśnych mieszkańców rusza na ocalenie klimatu!
Kiedy zmiany klimatyczne nadchodzą wielkimi krokami, czas na ...
Kino w Trampkach w domu i na wakacjach
Instytut Kultury Miejskiej ponownie jest partnerem Festiwalu ...