Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 02.04.2013 A A A
Wampiry trafią do...
REDAKCJA

Mamy zwycięzców konkursu, w którym do wygrania była najnowsza książka Miroslava Žambocha PERCEPCJA. Książka ukazała się 15 marca pod patronatem redakcji Kulturownia.pl.


Pytaliśmy: jaki tytuł miała poprzednia książka Miroslava Žambocha, która ukazała się pod patronatem redakcji Kulturownia.pl? Była to oczywiście "Czas żyć, czas zabijać". Pierwsi poprawnych odpowiedzi udzielili: Tomasz Zambrzycki, Adam Śliwiński oraz Piotr Dobrowolski. Gratulujemy.

 

Miroslav Žamboch i jego złe światy już niemal dekadę zwalają z nóg czytelników, których z każdą książką przybywa. Tym razem Pragę zalewa fala wampirów, łatwych kobiet, motocykli, azjatyckich mieczy i morze czeskiej krwi. Zawrotne tempo akcji. Nawet zwykła bójka nagle zmienia się w regularną wojnę klanów. Nie ma miejsca na żarty, nie ma chwili na oddech.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
„Mistrzowskie wyzwania” – rusza domowy konkurs filmowy!
W konkursie na film realizowany z domowego zacisza, na tematy ...
Napisz pamiętnik i zostań współautorem książki!
Gdy w internecie skończyły się ciekawe seriale a wszystkie ...
Konkurs na plakat Festiwalu Miasto Słowa
W tym roku Nagroda Literacka Gdynia obchodzi swoje 15 lecie. ...
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...