Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 07.04.2013 A A A
Wielki powrót rybki Nemo!
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Wszystkich fanów nagrodzonego Oscarem „Gdzie jest Nemo?” z pewnością ucieszy fakt, że studio Disney/Pixar planuje kontynuację tego animowanego hitu. Tym razem uwaga skupi się na ulubienicy widzów – przesympatycznej rybce Dory cierpiącej na brak pamięci krótkotrwałej. Akcja „Gdzie jest Dory?” ma się rozgrywać w rok po wydarzeniach z pierwszej części filmu. Reżyserią zajmie się Andrew Stanton, a premiera kinowa jest planowana na 25 listopada 2015 roku.


W oczekiwaniu na ekscytujący sequel warto odświeżyć sobie pierwszą część bajki, zwłaszcza że od marca br. przygody małego błazenka imieniem Nemo dostępne są na płytach w jakości HD. Na rynku pojawiły się wersje na Blu-ray i Blu-ray 3D, dzięki którym miłośnicy „Gdzie jest Nemo?” będą mogli jeszcze głębiej zanurzyć się w niezwykłym, podwodnym świecie australijskiej Wielkiej Rafy Koralowej, a najwyższej jakości cyfrowy obraz i dźwięk oraz efekty 3D przeniosą każdego żądnego wrażeń widza prosto w podmorskie głębiny!

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Teatr Kubuś na Opolskich Konfrontacjach Teatralnych
Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” zaprezentuje spektakl „Mały ...
Pierwsze nazwiska gości Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej
Przyszło nam żyć w ciekawych czasach, pełnych szybkich zmian, ...
ŻYCIE JEST CZADOWE! NOWA DAWKA EMOCJI Z „LEGO® PRZYGODA 2”!
Bohaterowie „LEGO® PRZYGODA” powracają w wielkim stylu! ...