Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 23.04.2013 A A A
9thFLOOR zmieniło się nie do poznania
TOMASZ ŁUKASZEWSKI
Materiał prasowy

Po kilku tygodniach prac, pierwsza w Polsce platforma biznesowa dla Twórców - 9thFLOOR, udostępniła portal w zupełnie nowej szacie graficznej. Użytkownicy oprócz atrakcyjnego wyglądu uzyskali również dostęp do nowych rozwiązań, które zapewnią im większe możliwości informacyjne i sprzedażowe.


Z tego powodu, dla obecnych i przyszłych użytkowników, portal przygotował szereg konkursów. Pierwszy z nich właśnie startuje na naszym portalu Kulturownia.pl, a do wygrania są fajne kubki z logiem i grafiką 9thFLOOR. Co trzeba zrobić aby otrzymać kubek? Przede wszystkim polubić 9floor.pl na Facebooku, po drugie odpowiedzieć na pytanie: kiedy wystartowała pierwsza platforma biznesowa dla Twórców - 9thFLOOR? Podpowiedzi szukajcie oczywiście we wcześniejszych artykułach na Kulturownia.pl. Dwie osoby, które najszybciej i poprawnie odpowiedzą na powyższe pytanie otrzymają wspomniane nagrody. Odpowiedzi należy nadsyłać na adres mailowy redakcja@kulturownia.pl z linkiem potwierdzającym polubienie 9thFLOOR na FB. Życzymy powodzenia!

 

9floor.pl to pierwsza platforma biznesowa, która wykorzystuje innowacyjną technologię internetową, aby w szybki, łatwy i skuteczny sposób łączyć ze sobą Twórców i Producentów.

 

Dobór szczegółowych kryteriów podczas zakładania konta pozwala systemowi wykonać całą pracę komunikacji handlowej i marketingowej za użytkownika, oszczędzając jego czas, energię i pieniądze.

 

Dzięki funkcjonalności intuicyjnego panela komunikacyjnego portal zapewnia ogromne możliwości informacyjne i sprzedażowe. Zarówno Twórcy jak i Producenci mają możliwość prezentowania swoich „sylwetek” w ogólnodostępnej sekcji pełniącej rolę galerii sztuki czy promować organizowane przez siebie wydarzenia.

 

Co więcej konto na portalu można założyć w dowolnym momencie bez ponoszenia dodatkowych opłat. Rejestracja jest bezpłatna, a użytkownik sam decyduje czy i w jakiej wysokości chce ponosić dodatkowe opłaty za korzystanie z konta. Nowa informacja dziennie, wprowadzona do swojego profilu jest za darmo, za każdą kolejną opłata wynosi tylko 9 zł.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Konkurs na plakat Festiwalu Miasto Słowa
W tym roku Nagroda Literacka Gdynia obchodzi swoje 15 lecie. ...
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...
#63PL –bohaterowie podczas 11.NETIA OFF CAMERA
Bohater – lubisz to? Opowiedz nam o swoich bohaterach – to ...
Ekipa odpowiedzialna za Geniuszy fantastyki przedstawia kolejny zbiór i… konkurs!
Fantazmaty – tak postanowiliśmy nazwać nasz nowy projekt. ...