Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 29.04.2013 A A A
Do wzięcia kryminał!
REDAKCJA

Dzisiaj do wygrania jest najnowszy kryminał Małgorzaty Kochanowicz zatytułowany "Poszukiwana". Książka ta, to pełny zwrotów akcji, mroczny kryminał osadzony w drobiazgowo naszkicowanym Krakowie na początku XX wieku. Pełen niebezpiecznych tajemnic, które nie zawsze powinny ujrzeć światło dzienne.


Książkę otrzymają dwie osoby, które pierwsze prześlą na adres mailowy redakcja@kulturownia.pl poprawną odpowiedź na pytanie: kim jest określana mianem POSZUKIWANEJ? Na poprawne odpowiedzi czekamy do 6 maja.

 

Małgorzata Kochanowicz właściwie Ziółkowska - debiutowała w 2011 roku kryminałem w stylu retro pt. "Latarnie umarłych", w 2012 roku pojawiła się jej druga książka pt. "Piramida śmierci". z wykształcenia ekonomistka, absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od lat związana z kulturą. Mieszka i pracuje we Włocławku.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
„Mistrzowskie wyzwania” – rusza domowy konkurs filmowy!
W konkursie na film realizowany z domowego zacisza, na tematy ...
Napisz pamiętnik i zostań współautorem książki!
Gdy w internecie skończyły się ciekawe seriale a wszystkie ...
Konkurs na plakat Festiwalu Miasto Słowa
W tym roku Nagroda Literacka Gdynia obchodzi swoje 15 lecie. ...
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...