Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 19.06.2013 A A A
Czy uda się odnaleźć zaginioną modelkę?
INFORMACJA PRASOWA

„Instynkt mordercy” to nowa powieść Heather Graham, będąca umiejętnym połączeniem thrillera i romansu. Książka ukaże się na rynku 19 czerwca nakładem Wydawnictwa G+J Książki.


Chloe Marin, gdy była nastolatką, cudem uszła z życiem z masakry zorganizowanej przez bestialskich morderców w Miami Beach. Dziesięć lat później Chloe, dyplomowana psycholożka, prowadzi terapię dla ofiar przestępstw. Pewnego dnia, w trakcie sesji zdjęciowej na wysepce u wybrzeża Florydy, znika jedna z modelek słynnej Agencji Bryson. Zarówno przedstawiciele prawa, jak i ludzie związani z agencją przypuszczają, że dziewczyna chciała zwrócić na siebie uwagę mediów albo znalazła ciekawszą propozycję zawodową.

 

Jednak gdy po upływie kilku miesięcy młoda kobieta nadal nie daje znaku życia, jej rodzice biją na alarm. Chloe również uważa, że ich córce stało się coś złego, a wyjaśnienie ponurej tajemnicy należy zacząć od agencji modelek. W jej siedzibie spotyka prywatnego detektywa Luke’a Cane’a. Wkrótce tę parę połączy nie tylko chęć rozwiązania zagadki, ale i wzajemna fascynacja.

 

O autorce:
Heather Graham jest autorką bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”. Opublikowała ponad 70 tytułów, m.in. „Rajska pokusa” i „Noc, morze i gwiazdy”. Jej powieści ukazały się na całym świecie w łącznym nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy i zostały wyróżnione wieloma nagrodami. Pisarka umiejętnie godzi karierę z życiem rodzinnym. Dotychczas nakładem Wydawnictwa G+J Książki ukazały się następujące powieści Heather Graham: „Bagno grzechów”, „Klątwa kanionu”, „Mordercze grono”, „Noc, morze i gwiazdy”, „Rajska pokusa”.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Pytanie o obecność ojca
Ojciec w życiu dziecka jest zawsze ważny – niezależnie od ...
Poza prawdą /Premiera książki/
Miłość Adama do Antoniny skończyła się nagle. Odszedł. ...
Nowa data i formuła Big Book Festival 2020
Ósmy międzynarodowy Duży Festiwal Czytania odbędzie się ...
Ani kroku w tył, czyli dlaczego niektórych rzeczy nie da się uprościć i co z tego wynika
Co mają ze sobą wspólnego pułapka na myszy i wić bakterii? ...