Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 20.06.2013 A A A
To nie jest historia dla każdego
REDAKCJA

Książka "To nie jest historia dla każdego", to debiut Kamili Staniek, który z pomocą wydawnictwa Poligraf i pod patronatem medialnym portalu Kulturownia.pl ukaże się 11 lipca.


- To książka o chwilach, momentach, sekundach z życia. O tym co zapamiętamy wspominając, o tym co widzimy zamykając oczy. Nikt ani nic w tej opowieści nie odpowie na żadne pytanie. Raczej Ty musisz sam udzielić tych odpowiedzi. A jeśli nie potrafisz – to bardzo dobrze. Tutaj odpowiedzi nie są oczywiste. - mówi o swoim debiucie autorka powieści.

 

W oficjalnym opisie książki czytamy: "Czy wiesz, że można żyć kilka dni, choć ma się trzydzieści lat? ...że nie trzeba umierać aby być niewidzialnym? Jak odnaleźć normalność w świecie zamkniętym dla nienormalnych spraw?

Róża to bohaterka opowieści, której codzienność wypełnia praca, małżeństwo i wyjątkowa przyjaźń. Nie wiedząc kiedy z marazmu obudzi ją wielka namiętność i luksus przeżywania, ekstazy i szczęścia.  Niestety zanim zdąży się zorientować jej świat przemieni się w horror, z którego nie tak łatwo jest się uwolnić. Wplątana w kaskadę dramatycznych sytuacji stanie oko w oko ze śmiercią, zagadką i samą sobą. Czy świat jej uwierzy? Czy ona uwierzy sobie?"

 

Książka ukaże się 11 lipca pod patronatem portalu Kulturownia.pl.

 

O AUTORCE
Kamila Staniek to debiutantka, która już od wczesnych lat młodości pisała artykuły do Krakow Post, oraz tematycznych portali internetowych. Osobiste przeżycia, podróże i rozmaite zainteresowania znalazły swoje ujście w opowiadaniu, będącym sumą spostrzeżeń, doświadczeń i wyobraźni autorki.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (17)
PODOBNE TEMATY
Nominowani do Nagrody Gombrowicza
Nominacje otrzymali za swoje pierwsze książki, wydane w małych ...
SKOK W BOK! PRZEDSMAK PROGRAMU 7. BIG BOOK FESTIVAL
Duży Festiwal Czytania odbędzie się w długi czerwcowy weekend, ...
Pierwsze nazwiska gości Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej
Przyszło nam żyć w ciekawych czasach, pełnych szybkich zmian, ...
Seryjny morderca z Łodzi nie odpuszcza - "TRANS" Krzysztofa Domaradzkiego już na rynku.
Druga część łódzkiej trylogii kryminalnej, kontynuacja świetnie ...