Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 20.06.2013 A A A
To nie jest historia dla każdego
REDAKCJA

Książka "To nie jest historia dla każdego", to debiut Kamili Staniek, który z pomocą wydawnictwa Poligraf i pod patronatem medialnym portalu Kulturownia.pl ukaże się 11 lipca.


- To książka o chwilach, momentach, sekundach z życia. O tym co zapamiętamy wspominając, o tym co widzimy zamykając oczy. Nikt ani nic w tej opowieści nie odpowie na żadne pytanie. Raczej Ty musisz sam udzielić tych odpowiedzi. A jeśli nie potrafisz – to bardzo dobrze. Tutaj odpowiedzi nie są oczywiste. - mówi o swoim debiucie autorka powieści.

 

W oficjalnym opisie książki czytamy: "Czy wiesz, że można żyć kilka dni, choć ma się trzydzieści lat? ...że nie trzeba umierać aby być niewidzialnym? Jak odnaleźć normalność w świecie zamkniętym dla nienormalnych spraw?

Róża to bohaterka opowieści, której codzienność wypełnia praca, małżeństwo i wyjątkowa przyjaźń. Nie wiedząc kiedy z marazmu obudzi ją wielka namiętność i luksus przeżywania, ekstazy i szczęścia.  Niestety zanim zdąży się zorientować jej świat przemieni się w horror, z którego nie tak łatwo jest się uwolnić. Wplątana w kaskadę dramatycznych sytuacji stanie oko w oko ze śmiercią, zagadką i samą sobą. Czy świat jej uwierzy? Czy ona uwierzy sobie?"

 

Książka ukaże się 11 lipca pod patronatem portalu Kulturownia.pl.

 

O AUTORCE
Kamila Staniek to debiutantka, która już od wczesnych lat młodości pisała artykuły do Krakow Post, oraz tematycznych portali internetowych. Osobiste przeżycia, podróże i rozmaite zainteresowania znalazły swoje ujście w opowiadaniu, będącym sumą spostrzeżeń, doświadczeń i wyobraźni autorki.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (17)
PODOBNE TEMATY
Jeszcze bogatszy program. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® zbliżają się ...
Olga Hund laureatką Nagrody Gombrowicza
Olga Hund, autorka książki „Psy ras drobnych”, została ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...
30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
Jubileuszowa 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i ...