Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 05.07.2013 A A A
Kobieta sukcesu stworzyła Stephanie Plum
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

To właśnie autorka serii książek o Stephanie Plum uplasowała się na trzecim miejscu rankingu „Forbesa” 2012 – najlepiej zarabiających pisarzy! Na pierwszym miejscu wśród kobiet pisarek. Janet Evanovich od zawsze wierzyła, że kariera artystyczna jest jej przeznaczeniem. Cykl książek o Stephanie Plum stał się najpopularniejszą serią książkową na świecie.


Stephanie Plum jest agentem do spraw windykacji poręczeń, mówiąc prościej: łowcą nagród. Doprowadza żywych lub martwych zbiegów pod sąd. A przynajmniej się stara, bo różnie z tym bywa.

 

Styl Evanovich sprawia, że jej książki czyta się jak kolejne odcinki dowcipnego serialu kryminalnego. Każda książka to osobna historia, którą można czytać niezależnie od pozostałych.

 

Do tej pory w Polsce ukazały się tomy: Jak upolować faceta. Po pierwsze dla pieniędzy, Po drugie dla kasy, Po trzecie dla zasady, Zaliczyć czwórkę, Przybić piątkę, Po szóste nie odpuszczaj, Szczęśliwa siódemka.

 

Kolejny tom Ósemka wygrywa już 17 lipca!

 

Pod tym linkiem możecie zobaczyć wywiad z autorką przeprowadzony przez Fabrykę Słów http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oqsLX-RAmE0

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Co naprawdę wydarzyło się w willi Polańskich 9 sierpnia 1969?
Za dwa dni minie 50 lat od chwili, kiedy Charles Manson zleca ...
Nowe wydanie pierwszej książki Neli Małej Reporterki
Gdy miała pięć lat, zaczęła podróżować po świecie i ...
Nominowani do Nagrody Gombrowicza
Nominacje otrzymali za swoje pierwsze książki, wydane w małych ...
SKOK W BOK! PRZEDSMAK PROGRAMU 7. BIG BOOK FESTIVAL
Duży Festiwal Czytania odbędzie się w długi czerwcowy weekend, ...