Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 05.07.2013 A A A
Kobieta sukcesu stworzyła Stephanie Plum
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

To właśnie autorka serii książek o Stephanie Plum uplasowała się na trzecim miejscu rankingu „Forbesa” 2012 – najlepiej zarabiających pisarzy! Na pierwszym miejscu wśród kobiet pisarek. Janet Evanovich od zawsze wierzyła, że kariera artystyczna jest jej przeznaczeniem. Cykl książek o Stephanie Plum stał się najpopularniejszą serią książkową na świecie.


Stephanie Plum jest agentem do spraw windykacji poręczeń, mówiąc prościej: łowcą nagród. Doprowadza żywych lub martwych zbiegów pod sąd. A przynajmniej się stara, bo różnie z tym bywa.

 

Styl Evanovich sprawia, że jej książki czyta się jak kolejne odcinki dowcipnego serialu kryminalnego. Każda książka to osobna historia, którą można czytać niezależnie od pozostałych.

 

Do tej pory w Polsce ukazały się tomy: Jak upolować faceta. Po pierwsze dla pieniędzy, Po drugie dla kasy, Po trzecie dla zasady, Zaliczyć czwórkę, Przybić piątkę, Po szóste nie odpuszczaj, Szczęśliwa siódemka.

 

Kolejny tom Ósemka wygrywa już 17 lipca!

 

Pod tym linkiem możecie zobaczyć wywiad z autorką przeprowadzony przez Fabrykę Słów http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oqsLX-RAmE0

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Pytanie o obecność ojca
Ojciec w życiu dziecka jest zawsze ważny – niezależnie od ...
Poza prawdą /Premiera książki/
Miłość Adama do Antoniny skończyła się nagle. Odszedł. ...
Nowa data i formuła Big Book Festival 2020
Ósmy międzynarodowy Duży Festiwal Czytania odbędzie się ...
Ani kroku w tył, czyli dlaczego niektórych rzeczy nie da się uprościć i co z tego wynika
Co mają ze sobą wspólnego pułapka na myszy i wić bakterii? ...