Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 22.07.2013 A A A
Przedpremierowe granie w Dying Light i Hellraid
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

W studiach firmy Techland trwają obecnie prace nad dwoma produkcjami, cieszącymi się dużym zainteresowaniem na całym świecie. Osoby, które chciałyby wziąć udział w playtestach tych tytułów jeszcze przed ich rynkowym debiutem, powinny zapisać się do Bazy Aktywnych Graczy.


cą, ale spotkaniem w gronie prawdziwych graczy. Oprócz dobrej zabawy każdy zaproszony ma szansę wpłynąć na to, jak będzie prezentować się ostateczna wersja gry. Wszystkie opinie i sugestie, wyrażone przez playtesterów, są brane przez nas pod uwagę. Ponadto każdy z biorących udział w playteście otrzymuje zestaw unikalnych upominków, a jego nazwisko zostaje później umieszczone w creditsach danej gry. Dodatkowe informacje na temat Bazy Aktywnych Graczy oraz formularz rejestracyjny znajduje się pod adresem playtesty.techland.pl.

 

Dying Light to pierwsza gra Techlandu, która powstaje z myślą o nadchodzących konsolach nowej generacji - Xbox One oraz PlayStation 4, a ponadto dostępna będzie na platformie PC, PlayStation 3 i Xbox 360. Produkcja ta trafi na rynek w roku 2014 i umożliwi przeniesienie się do otwartego świata, ogarniętego przez chaos i zniszczenie. Za dnia gracze będą przemierzać rozległe miejskie obszary spustoszone przez straszliwą epidemię, poszukując zapasów i budując broń, która pozwoli im odeprzeć ataki zainfekowanych mieszkańców. Nocą łowca staje się zwierzyną, a zarażeni okazują się agresywniejsi i o wiele bardziej niebezpieczni. Najbardziej przerażający są drapieżcy, ruszający na łowy dopiero po zmierzchu. Gracze muszą wykorzystać wszystkie środki i umiejętności, by dożyć do świtu.

 

Hellraid jest produkcją, reprezentująca gatunek First Person Co-op Slasher, osadzoną w mrocznym świecie fantasy. Umożliwi ona graczom wcielenie się w jednego z czterech bohaterów i stanięcie do walki z piekielnymi hordami. Jest to tytuł przeznaczony dla komputerów PC oraz konsol PlayStation 3 i Xbox 360.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...