Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 22.07.2013 A A A
Przedpremierowe granie w Dying Light i Hellraid
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

W studiach firmy Techland trwają obecnie prace nad dwoma produkcjami, cieszącymi się dużym zainteresowaniem na całym świecie. Osoby, które chciałyby wziąć udział w playtestach tych tytułów jeszcze przed ich rynkowym debiutem, powinny zapisać się do Bazy Aktywnych Graczy.


cą, ale spotkaniem w gronie prawdziwych graczy. Oprócz dobrej zabawy każdy zaproszony ma szansę wpłynąć na to, jak będzie prezentować się ostateczna wersja gry. Wszystkie opinie i sugestie, wyrażone przez playtesterów, są brane przez nas pod uwagę. Ponadto każdy z biorących udział w playteście otrzymuje zestaw unikalnych upominków, a jego nazwisko zostaje później umieszczone w creditsach danej gry. Dodatkowe informacje na temat Bazy Aktywnych Graczy oraz formularz rejestracyjny znajduje się pod adresem playtesty.techland.pl.

 

Dying Light to pierwsza gra Techlandu, która powstaje z myślą o nadchodzących konsolach nowej generacji - Xbox One oraz PlayStation 4, a ponadto dostępna będzie na platformie PC, PlayStation 3 i Xbox 360. Produkcja ta trafi na rynek w roku 2014 i umożliwi przeniesienie się do otwartego świata, ogarniętego przez chaos i zniszczenie. Za dnia gracze będą przemierzać rozległe miejskie obszary spustoszone przez straszliwą epidemię, poszukując zapasów i budując broń, która pozwoli im odeprzeć ataki zainfekowanych mieszkańców. Nocą łowca staje się zwierzyną, a zarażeni okazują się agresywniejsi i o wiele bardziej niebezpieczni. Najbardziej przerażający są drapieżcy, ruszający na łowy dopiero po zmierzchu. Gracze muszą wykorzystać wszystkie środki i umiejętności, by dożyć do świtu.

 

Hellraid jest produkcją, reprezentująca gatunek First Person Co-op Slasher, osadzoną w mrocznym świecie fantasy. Umożliwi ona graczom wcielenie się w jednego z czterech bohaterów i stanięcie do walki z piekielnymi hordami. Jest to tytuł przeznaczony dla komputerów PC oraz konsol PlayStation 3 i Xbox 360.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...