Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 24.07.2013 A A A
Wygraj gry: Mad Riders lub Death Rally
REDAKCJA

Przez ostatnich parę tygodni organizowaliśmy konkursy, w których do wygrania były atrakcyjne książki. Dzisiaj zapraszamy wszystkich fanów gier komputerowych do konkursu, w którym będzie można wygrać gry na PC z serii Dobra Gra: Mad Riders oraz Death Rally. Nagrody ufundowane są przez wydawcę tytułów czyli firmę Techland.


Grę otrzymają dwie pierwsze osoby, które na adres mailowy: promocja@kulturownia.pl odpowiedzą poprawnie na następujęce pytanie: która z gier stworzonych przez Wydawnictwo Techland sprzedała się na świecie w ponad 5 mln egzemparzy. Na odpowiedzi czekamy do 1 sierpnia. W mailu prosimy o podanie również, który tytuł chcielibyście otrzymać jako nagrodę.

 

Death Rally
Death Rally to wyścigówka przedstawiająca krwawe i bezwzględne starcia samochodów. Gracze zasiadają za kierownicami specjalnie opancerzonych oraz wyposażonych w broń aut. Niezwykłą dynamikę gry podkręca widok z kamery, która jest umieszczona wysoko nad dachami samochodów. Główny cel morderczych wyścigów po zwariowanych trasach, to nie tylko ukończenie zawodów, ale też zniszczenie przeciwnika. Za sukcesy gracz jest nagradzany coraz to lepszymi maszynami i mocniejszym uzbrojeniem, co nakręca kolejny istotnym element zabawy, czyli modyfikowanie oraz ulepszanie aut. Całości dopełnia wyczuwalny klimat destrukcji i towarzyszącej temu adrenaliny.

 

W grze dostępny jest rozbudowany oraz zunifikowany trybu kariery, w którym rozwój postaci odbywa się zarówno w trybie solo, jak i podczas rozgrywek wieloosobowych.

 

Mad Riders

Gracze preferujący quady będą mogli nimi zaszaleć na 45 trasach w tropikalnej scenerii gry Mad Riders, którą przygotowało studio Techland Warszawa. Mad Riders to zawrotna prędkość, trasy przypominające konstrukcją kolejki górskie i wymyślne triki. Kluczem do zwycięstwa jest przemyślana strategia wyścigu i korzystanie w odpowiednich momentach z boosta oraz poukrywanych skrótów. Gracze otrzymają też możliwość zmiany wyglądu pojazdu oraz kierującej nim postaci, aby jeszcze lepiej wczuć się w energetyzujący klimat gry.

 

Poza trybem dla pojedynczego gracza, przygotowany został także multiplayer. W rozgrywkach wieloosobowych będzie mogło wziąć udział maksymalnie 12 osób na jednej trasie, co będzie idealną okazją do kaskaderskich skoków, sztuczek w powietrzu i wyścigów na złamanie karku. Nie zabraknie też możliwości konfigurowania wyglądu pojazdu oraz tablic wyników, pozwalających na porównywanie osiągnięć.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
„Mistrzowskie wyzwania” – rusza domowy konkurs filmowy!
W konkursie na film realizowany z domowego zacisza, na tematy ...
Napisz pamiętnik i zostań współautorem książki!
Gdy w internecie skończyły się ciekawe seriale a wszystkie ...
Konkurs na plakat Festiwalu Miasto Słowa
W tym roku Nagroda Literacka Gdynia obchodzi swoje 15 lecie. ...
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...