Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 02.08.2013 A A A
Powalczą o Złotą Szpilkę
TOMASZ ŁUKASZEWSKI

Znamy już skład Turnieju Kabaretowego o „Złotą Szpilkę”, który odbędzie się w ramach XXXIV Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. Impreza rozpocznie się 14 i potrwa do 17 sierpnia. Wystąpią na niej najciekawsze obecnie polskie kabarety. Z finału imprezy, jak co roku, zostanie przeprowadzona transmisja telewizyjna zrealizowana przez Program 1 TVP.


Turniej Kabaretowy o „Złotą Szpilkę” podzielony został na dwa dni. Pierwszego (15 sierpnia) od godziny 17 wystąpią kabarety: Tiruriru, Iza Kała, K2, Famous Jim Williams. Następnego dnia (16 sierpnia godz. 17) stawkę uzupełnią: 44 200, 7minut po, Ścibor&Szpak oraz kabaret Inaczej.

 

Organizatorzy zdradzili również tytuły filmów, które zostaną wyświetlone 16 sierpnia (godz. 23) w ramach Lidzbarskiego Wieczorku Film'offego (turniej filmów satyrycznych). Będą to: „Sklep dla samobójców” oraz „Swing”.

 

Z całym programem festiwalu można zapoznać się na zamieszczonym plakacie.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
4 STAND-upowy Dzień Kobiet
Stand-upowy Dzień Kobiet w Krakowie po raz czwarty! Kultowa ...
Łowcy.B - "4 Jeźdźców Apopaklipsy"
4 Jeźdźców Apopaklipsy kolejny, najnowszy program kabaretu ...
FORMACJA CHATELET - JUBILEUSZ 20-LECIA Gramy Dalej
Gdyby 20 lat temu ktoś powiedział mi, że Formacja będzie ...
PRZEŁOMOWA PAKA już za tydzień w Krakowie
Już za tydzień, 29 marca startuje 33. PRZEGLĄD KABARETÓW ...