Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 12.08.2013 A A A
Music Of The Future poraz pierwszy w plenerze
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Music Of The Future powstało 2 lata temu jako wakacyjny cykl imprez. Koncepcja mocno się rozrosła i regularnie co miesiąc przez cały rok w ramach MOTF zapraszane są zagraniczne gwiazdy elektroniki, by rozgrzewać stołeczne parkiety klubowe. Ale i tak wakacje to wciąż ulubiony czas organizatorów. Dlatego, gdy za oknem 30 stopni MOTF czuje się najlepiej. Tak więc, żeby wykorzystać lato w pełni pora na plenerową odsłonę cyklu, która odbędzie się już 14 sierpnia w Warszawie (Iskra Pole Mokotowskie, ul. Wawelska 5). Będzie wyjątkowo!


Po pierwsze całkiem nowa miejscówka - iSkra, którą MOTF odwiedzi premierowo. Po drugie - początek wakacyjnego długiego weekendu, czyli środa, która działa jak piątek. Po trzecie i najważniejsze: świetny nietypowy producent - Amerykanin Octo Octa ze swoim energetycznym live actem. Wszystko to w kooperacji z zaprzyjaźnionymi ekipami promotorsko-djskimi Move Move i Dype.

 

Michael Bouldry-Morrison lepiej znany jako Octo Octa to jeden z tych nowoczesnych producentów, którzy wcale nie chcą być “zanadto nowocześni”. Jego miłość do głębokich housowych brzmień pozwoliła mu stworzyć idealną taneczną mieszankę. Świetnie skrojone sample wprost z r'n'b, idealnie złożona perkusja i pracoholizm spowodowały, że młody artysta ma na koncie już trzy pełnoprawne albumy, a jego live'y ewoluują z każdym kolejnym dniem, gdy Michael dodaje do nich świeżo zrobiony track. Będąc jednym z najciekawszych producentów wytwórni 100% Silk nie mógł umknąć uszom nie tylko fanów elektroniki, ale też promotorów młodych twórców z Red Bull Music Academy, na którą wybrał się kilka miesięcy temu. Teraz pojawi się w Polsce, aby po raz pierwszyna naszym gruncie zaprezentować swoją przepiękną muzykę.

 

Support zapewnią: Mustnotsleep (MOTF), Cyryl (Move Move), MKO (dype), Hadrian (Głębokie Pasmo) a za wizualizacje live będzie odpowiadał VJ FkS znany ze świetnych występów festiwalowych. Imprezę wspiera Ballantine's.

 

Impreza startuje o godzinie 22:00. Bezpłatny wstęp mają osoby z listy facebookowej (https://www.facebook.com/events/134587613417029/), pozostali chętni muszą zapłacić 10 PLN.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Henry No Hurry wyrusza w trasę po schroniskach górskich!
Ekipę Wawrzyńca Dabtowskiego spotkacie na przełęczach górskich ...
Pamiętamy '44: zapowiedź płyty Michała Urbaniaka "For Warsaw With Love
For Warsaw with love to tytuł płyty Michała Urbaniaka, która ...
MUSIC WITH NO BORDERS
"Music with No Borders” to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie ...
DESTROYERS wraca na Śląsk po ponad 25 latach!
Destroyers to zespół, który szczyt popularności przeżywał ...