Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 29.08.2013 A A A
E-booki J.K. Rowling o przygodach Harry’ego Pottera nareszcie po polsku
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Długo wyczekiwane e-booki o przygodach Harry’ego Pottera są już dostępne w języku polskim na platformie woblink.com.


Polscy czytelnicy mogą teraz zapoznać się z ofertą e-booków w języku polskim dostępną na woblink.com, a następnie, chcąc dokonać płatności, zostaną przekierowani do Pottermore Shop – jedynego miejsca, w którym można zakupić e-booki o przygodach Harry’ego Pottera. Schemat ten obowiązuje na całym świecie.

 

Zakupione książki będzie można pobrać na wybrane urządzenia, takie jak czytnik, tablet, czy smartfon. Zespół Woblinka pracuje nad tym, by polskojęzyczne książki zakupione przez Pottermore Shop w przyszłości były dostępne również z poziomu półki czytelnika na Woblinku.

 

„Jesteśmy dumni i zaszczyceni, że możemy udostępnić czytelnikom e-booki o Harrym Potterze w języku polskim. Pottermore Shop jest unikalnym projektem, rewolucjonizującym relację między autorem i odbiorcą, a udostępnienie nowych wersji językowych jest kolejnym etapem realizacji naszego planu rozpowszechniania książek o Harrym Potterze na szeroką skalę” – podkreśla Julian Thomas, Dyrektor ds. technologii w Pottermore.

 

„Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w takim wydarzeniu. Ściśle współpracowaliśmy z Pottermore, by jako jedni z pierwszych zaprezentować przygody Harry’ego Pottera w wersji elektronicznej po polsku. To dla nas niezwykłe wyróżnienie, ponieważ wiemy, że Harry Potter na czytniku to coś, o czym marzy ogromna grupa czytelników w Polsce. Jak zawsze, dołożymy wszelkich starań, by ułatwić i uprzyjemnić zakupy naszym klientom” – mówi Ewa Pałka, PR Manager platformy Woblink.

 

E-booki z przygodami Harry’ego Pottera są kompatybilne ze wszystkimi wiodącymi urządzeniami do czytania książek elektronicznych, tj. czytnikami (w tym czytnikiem Kindle), tabletami oraz smartfonami i mogą zostać pobrane do 8 razy przez każdą osobę. Mogą być również udostępnione innej osobie w postaci prezentu – serwis Pottermore posiada opcję przekazania go w ustalonym terminie.

 

Pottermore Shop umożliwia płatności w następujących walutach: PLN GBP, € EUR, $ USD i ¥ JPY i akceptuje płatności za pośrednictwem systemu PayPal, MasterCard, Visa, American Express, Carte Bleue, JCB, Maestro oraz karty kredytowe i debetowe Solo.

 

E-booki można aktualnie kupić w Pottermore Shop w siedmiu językach. W odpowiedzi na napływające z całego świata prośby, Pottermore udostępnia książki w czterech kolejnych, w tym w języku polskim.

 

Harry Potter to jedna z najbardziej udanych serii literackich wszech czasów – do  tej pory sprzedało się około 450 milionów egzemplarzy na całym świecie i przetłumaczono ją na 74 języki.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Delegacja leśnych mieszkańców rusza na ocalenie klimatu!
Kiedy zmiany klimatyczne nadchodzą wielkimi krokami, czas na ...
Kino w Trampkach w domu i na wakacjach
Instytut Kultury Miejskiej ponownie jest partnerem Festiwalu ...