Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 22.01.2012 A A A
Zbliża się Mass Effect 3
Red.
Materiały wydawcy

Ostatnia część trylogii o tytule "Mass Effect" dostępna będzie w sprzedaży już od 9 marca. Gra wydana zostanie jednocześnie na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.


Mass Effect to komputerowa trylogia science fiction opowiadająca o przygodach komandora Sheparda. Akcja RPGa dzieje się w niedalekiej przyszłości, gdzie główny bohater musi wykonywać niebezpieczne misje na różnych obcych planetach. W tle  toczą się rozgrywki polityczne, w których Shepard bierze czynny udział podejmując decyzje mające bezpośredni wpływ na jego przyszłość.

Dwie poprzednie części cieszyły się dużym uznaniem wśród graczy, trzecia jest ich bezpośrednią kontynuacją. Umożliwia to tryb zaimportowania zapisu gry oraz kontynuowania przygody już z bagażem popełnionych błędów i doświadczeń, jak również broni i kontaktów zdobytych dotychczas.

Twórcy Mass Effect 3 zapowiadają kilka zmian w sposobie prowadzenia rozgrywki m.in. możliwość łączenia ze sobą mocy biotycznych czy walki w zwarciu. Zmieni się również strona obyczajowa z możliwością nawiązywania np. homoseksualnego romansu podczas grania męską postacią. 

Gra stworzona została przez Studio BioWare, a wydana zostanie przez Electrionic Arts. Tytuł na rynku ma się ukazać 6 marca 2012 roku. W Walentynki (14 lutego) zaplanowano premierę wersji demo. Mass Effect 3 dostępny będzie równocześnie na platformy Xbox 360 oraz PlayStation 3.

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Dziś premiera Radio Commander, polskiej gry strategicznej o wojnie w Wietnamie
Radio Commander to realistyczna strategia, w której gracz bezpośrednio ...
V edycja konferencji Mastering the Game. Kto otrzyma nominację do nagród CEEGA?
Już w dniach 3-4 października 2019 roku warszawskim centrum ...
Harmonia wyglądu i funkcjonalności biurek gamingowych
Wystrój każdego wnętrza powinien odpowiadać charakterowi ...
30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
Jubileuszowa 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i ...