Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 22.01.2012 A A A
Zbliża się Mass Effect 3
Red.
Materiały wydawcy

Ostatnia część trylogii o tytule "Mass Effect" dostępna będzie w sprzedaży już od 9 marca. Gra wydana zostanie jednocześnie na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.


Mass Effect to komputerowa trylogia science fiction opowiadająca o przygodach komandora Sheparda. Akcja RPGa dzieje się w niedalekiej przyszłości, gdzie główny bohater musi wykonywać niebezpieczne misje na różnych obcych planetach. W tle  toczą się rozgrywki polityczne, w których Shepard bierze czynny udział podejmując decyzje mające bezpośredni wpływ na jego przyszłość.

Dwie poprzednie części cieszyły się dużym uznaniem wśród graczy, trzecia jest ich bezpośrednią kontynuacją. Umożliwia to tryb zaimportowania zapisu gry oraz kontynuowania przygody już z bagażem popełnionych błędów i doświadczeń, jak również broni i kontaktów zdobytych dotychczas.

Twórcy Mass Effect 3 zapowiadają kilka zmian w sposobie prowadzenia rozgrywki m.in. możliwość łączenia ze sobą mocy biotycznych czy walki w zwarciu. Zmieni się również strona obyczajowa z możliwością nawiązywania np. homoseksualnego romansu podczas grania męską postacią. 

Gra stworzona została przez Studio BioWare, a wydana zostanie przez Electrionic Arts. Tytuł na rynku ma się ukazać 6 marca 2012 roku. W Walentynki (14 lutego) zaplanowano premierę wersji demo. Mass Effect 3 dostępny będzie równocześnie na platformy Xbox 360 oraz PlayStation 3.

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...