Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 13.09.2013 A A A
Biografia jednej z najsłynniejszych aktorek Hollywood
INFORMACJA PRASOWA

Choć wydaje się, że Angelina Jolie ma dziś wszystko, jej życie nie zawsze było usłane różami. Historię pięknej i utalentowanej aktorki wnikliwie opisała Rhona Mercer w książce „Angelina Jolie. Portret supergwiazdy”, która ukazała się 11 września nakładem Wydawnictwa G+J Książki.


Angelina Jolie jest ikoną Hollywood, jednak droga na szczyt nie była łatwa. Bolesne, skomplikowane dzieciństwo do dziś rzuca cień na jej relacje z ojcem - aktorem Jonem Voightem. Angelina na początku kariery przyciągała uwagę prasy przede wszystkim namiętnymi związkami z mężczyznami i kobietami, licznymi tatuażami i próbami samobójczymi. Te ekscesy przyniosły jej reputację niegrzecznej dziewczynki Hollywood.

 

Obecnie Angelina Jolie całkowicie zmieniła swój styl życia. Wraz z Bradem Pittem wychowuje trójkę adoptowanych i trójkę własnych dzieci oraz jako ambasador dobrej woli ONZ poświęca się pracy na rzecz uchodźców. Laureatka Nagrody Akademii Filmowej i trzech Złotych Globów w końcu odzyskała równowagę, wiedzie ustabilizowane życie rodzinne, jakiego zawsze pragnęła.

 

Książka przedstawia historię dramatów, skandali, przygód i romansów Angeliny Jolie, a jednocześnie jest wnikliwą, inspirującą opowieścią i lekturą obowiązkową dla każdego wielbiciela aktorki.

 

Dziesięć groszy z każdego sprzedanego egzemplarza książki zostanie przekazane na statutową działalność Stowarzyszenia „Wspólnymi Siłami”, zwanego Domem Samotnej Matki.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nominowani do Nagrody Gombrowicza
Nominacje otrzymali za swoje pierwsze książki, wydane w małych ...
SKOK W BOK! PRZEDSMAK PROGRAMU 7. BIG BOOK FESTIVAL
Duży Festiwal Czytania odbędzie się w długi czerwcowy weekend, ...
Pierwsze nazwiska gości Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej
Przyszło nam żyć w ciekawych czasach, pełnych szybkich zmian, ...
Seryjny morderca z Łodzi nie odpuszcza - "TRANS" Krzysztofa Domaradzkiego już na rynku.
Druga część łódzkiej trylogii kryminalnej, kontynuacja świetnie ...