Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 13.09.2013 A A A
Biografia jednej z najsłynniejszych aktorek Hollywood
INFORMACJA PRASOWA

Choć wydaje się, że Angelina Jolie ma dziś wszystko, jej życie nie zawsze było usłane różami. Historię pięknej i utalentowanej aktorki wnikliwie opisała Rhona Mercer w książce „Angelina Jolie. Portret supergwiazdy”, która ukazała się 11 września nakładem Wydawnictwa G+J Książki.


Angelina Jolie jest ikoną Hollywood, jednak droga na szczyt nie była łatwa. Bolesne, skomplikowane dzieciństwo do dziś rzuca cień na jej relacje z ojcem - aktorem Jonem Voightem. Angelina na początku kariery przyciągała uwagę prasy przede wszystkim namiętnymi związkami z mężczyznami i kobietami, licznymi tatuażami i próbami samobójczymi. Te ekscesy przyniosły jej reputację niegrzecznej dziewczynki Hollywood.

 

Obecnie Angelina Jolie całkowicie zmieniła swój styl życia. Wraz z Bradem Pittem wychowuje trójkę adoptowanych i trójkę własnych dzieci oraz jako ambasador dobrej woli ONZ poświęca się pracy na rzecz uchodźców. Laureatka Nagrody Akademii Filmowej i trzech Złotych Globów w końcu odzyskała równowagę, wiedzie ustabilizowane życie rodzinne, jakiego zawsze pragnęła.

 

Książka przedstawia historię dramatów, skandali, przygód i romansów Angeliny Jolie, a jednocześnie jest wnikliwą, inspirującą opowieścią i lekturą obowiązkową dla każdego wielbiciela aktorki.

 

Dziesięć groszy z każdego sprzedanego egzemplarza książki zostanie przekazane na statutową działalność Stowarzyszenia „Wspólnymi Siłami”, zwanego Domem Samotnej Matki.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nagroda Gombrowicza po raz piąty
Prezydent Radomia i Muzeum Witolda Gombrowicza ogłaszają kolejną ...
Jeszcze bogatszy program. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® zbliżają się ...
Olga Hund laureatką Nagrody Gombrowicza
Olga Hund, autorka książki „Psy ras drobnych”, została ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...