Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 19.09.2013 A A A
Nowa Jerozolima ściąga jednych z najlepszych muzyków europejskiej sceny elektronicznej!
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Już 4 października dawna warszawska Jerozolima ściągnie na swoją scenę prawdziwe perełki berlińskiej sceny muzycznej. Zagrają Jan Blomqvist Live oraz Dirty Doering. Ponadto Pol_On, Junior i Tony Stylu. Z pewnością ten wieczór zapisze się głośno w historię klubową Warszawy inaugurując tym samym otwarcie zupełnie nowego miejsca o nazwie Nowa Jerozolima!


Kamienica w Alejach Jerozolimskich 57 to przestrzeń dobrze znana, jednak w nowej odsłonie. Tak śmiało można powiedzieć o Nowej Jerozolimie. W samym centrum miasta, w byłym szpitalu na pierwszym piętrze, zaadaptowano przestrzeń, której mury wypełnią się dźwiękami elektroniki – tej z najwyższej światowej półki. Organizatorzy w planach mają zapraszać rezydentów tak znanych klubów jak Watergate, Berghain/PanoramaBar czy Bar25. Dokładnie podczas otwarcia 4 października odwiedzą nas muzycy rezydujący w tych miejscach.

 

Jak podkreśla Rafał Gałkowski, odpowiedzialny za część nocną w Nowej Jerozolimie: To zupełnie innowacyjny projekt, który zaprasza wszystkich, którzy chcą czuć się swobodnie i bez skrępowania oddać się zabawie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i postaramy się sprostać wymogom, które stawiają przed nami klubowicze. Na bywalców czekają liczne niespodzianki związane z miejscem od chilloutu pełnego zieleni po intrygujące darkroomy.

 

Chcieliśmy stworzyć miejsce, które będzie można porównać do europejskich klubów. Dlatego zainwestowaliśmy przede wszystkim w najlepsze nagłośnienie, chcemy zapraszać najgorętsze nazwiska sceny klubowej – podkreśla Rafał Gałkowski.

 

Jan Blomqvist i Dirty Doering – jako światowe gwiazdy zainaugurują huczne otwarcie Nowej Jerozolimy. Obaj współpracują z najlepszymi wytwórniami grając w najbardziej znanych klubach Europy, jak: BAR25, Maria, Weekend, Tresor, Rote Sonne, Watergate, Melt (Niemcy), Studio88 (Francja), Nadst (Kopenhaga), Fa-BRICK (Londyn), Sonar Festival (Hiszpania). Wspierać ich będą nasze rodzime gwiazdy jak Pol_On, Juniore i Tony Stylu.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Be Inspired By Komeda
W tym roku przypada 50. rocznica śmierci Krzysztofa Komedy – ...
Wyznacz sobie jasny cel
Zakończył się XXI Ogólnopolski Przegląd Muzyki Więziennej ...
Znamy program Festiwalu Radio Azja!
Trzecia edycja Festiwalu Radio Azja, muzycznej odsłony Pięciu ...
ATROPHY na jedynym koncercie w Polsce
Agencje BeerBong Booking i Helicon Metal Promotions zapraszają ...