Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 19.09.2013 A A A
Nowa Jerozolima ściąga jednych z najlepszych muzyków europejskiej sceny elektronicznej!
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Już 4 października dawna warszawska Jerozolima ściągnie na swoją scenę prawdziwe perełki berlińskiej sceny muzycznej. Zagrają Jan Blomqvist Live oraz Dirty Doering. Ponadto Pol_On, Junior i Tony Stylu. Z pewnością ten wieczór zapisze się głośno w historię klubową Warszawy inaugurując tym samym otwarcie zupełnie nowego miejsca o nazwie Nowa Jerozolima!


Kamienica w Alejach Jerozolimskich 57 to przestrzeń dobrze znana, jednak w nowej odsłonie. Tak śmiało można powiedzieć o Nowej Jerozolimie. W samym centrum miasta, w byłym szpitalu na pierwszym piętrze, zaadaptowano przestrzeń, której mury wypełnią się dźwiękami elektroniki – tej z najwyższej światowej półki. Organizatorzy w planach mają zapraszać rezydentów tak znanych klubów jak Watergate, Berghain/PanoramaBar czy Bar25. Dokładnie podczas otwarcia 4 października odwiedzą nas muzycy rezydujący w tych miejscach.

 

Jak podkreśla Rafał Gałkowski, odpowiedzialny za część nocną w Nowej Jerozolimie: To zupełnie innowacyjny projekt, który zaprasza wszystkich, którzy chcą czuć się swobodnie i bez skrępowania oddać się zabawie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i postaramy się sprostać wymogom, które stawiają przed nami klubowicze. Na bywalców czekają liczne niespodzianki związane z miejscem od chilloutu pełnego zieleni po intrygujące darkroomy.

 

Chcieliśmy stworzyć miejsce, które będzie można porównać do europejskich klubów. Dlatego zainwestowaliśmy przede wszystkim w najlepsze nagłośnienie, chcemy zapraszać najgorętsze nazwiska sceny klubowej – podkreśla Rafał Gałkowski.

 

Jan Blomqvist i Dirty Doering – jako światowe gwiazdy zainaugurują huczne otwarcie Nowej Jerozolimy. Obaj współpracują z najlepszymi wytwórniami grając w najbardziej znanych klubach Europy, jak: BAR25, Maria, Weekend, Tresor, Rote Sonne, Watergate, Melt (Niemcy), Studio88 (Francja), Nadst (Kopenhaga), Fa-BRICK (Londyn), Sonar Festival (Hiszpania). Wspierać ich będą nasze rodzime gwiazdy jak Pol_On, Juniore i Tony Stylu.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Trzydzieści pięć lat działalności zespołu Hunter
Hunter zaprasza do Krakowa na koncert z okazji XXXV lecia działalności ...
Sarsa autorką muzyki do JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ!
Sarsa, jedna z najoryginalniejszych polskich artystek, autorką ...
Tanki – singiel Pawła Tura zapowiadający jego solowy album
Paweł Tur, dotychczas lider rockowego zespołu Centrala57, pierwszym ...
„Korsarz” wraca do Warszawy
Po 150 latach nieobecności, 20 marca 2020 roku powraca na scenę ...