Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 19.09.2013 A A A
Mała Warszawska Jesień w Łazienkach Królewskich
INFORMACJA PRASOWA

W najbliższym czasie, w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie w ramach Festiwalu Edukacji dla dzieci, odbędą się dwa wydarzenia muzyczne Małej Warszawskiej Jesieni - interaktywna instalacja „Plasterki muzyki” i koncert perkusyjny „Zabawa w strugach dźwięków”.


Instalacja dźwiękowa „Plasterki muzyki” autorstwa Lidii Zielińskiej będzie aktywna w okresie od 21 do 29 września 2013 r., w Świątyni Sybilli, od świtu do zmroku. Dzieci, za pomocą zmysłów wzroku, dotyku i słuchu, będą mogły stworzyć własne kompozycje z dźwięków natury. Wernisaż instalacji odbędzie się 20 września 2013 r. o godz. 17.00.

 

21 września 2013 r. na placu zabaw Muzeum Łazienki Królewskie o godz. 11.00 i 16.00 odbędzie się koncert perkusyjny duetu Hob-beats Percussion Group - „Zabawa w strugach dźwięków”. Podczas koncertu, muzycy w pokażą dzieciom, że miejsce codziennej zabawy może stać się bogatym instrumentarium muzycznym. Słuchacze będą mogli również aktywnie włączyć się w grę i wspólnie z zespołem wyczarować dźwięki z różnych elementów placu zabaw.

 

Wstęp wolny na oba wydarzenia.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Prezentujemy plakat „Młodego renifera Alexa"
Idealna propozycja na rodzinne Mikołajki! Przepiękna, urzekająca ...
Zostań Młodym Jurorem 37. Festiwalu Ale Kino!
Chcesz przeżyć niezwykłą filmową przygodę? Jesteś pasjonatem ...
Festiwal Komedii STOLICA 2019
W dniach 17 – 20 października 2019 r odbędzie się druga ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...