Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 19.09.2013 A A A
Mała Warszawska Jesień w Łazienkach Królewskich
INFORMACJA PRASOWA

W najbliższym czasie, w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie w ramach Festiwalu Edukacji dla dzieci, odbędą się dwa wydarzenia muzyczne Małej Warszawskiej Jesieni - interaktywna instalacja „Plasterki muzyki” i koncert perkusyjny „Zabawa w strugach dźwięków”.


Instalacja dźwiękowa „Plasterki muzyki” autorstwa Lidii Zielińskiej będzie aktywna w okresie od 21 do 29 września 2013 r., w Świątyni Sybilli, od świtu do zmroku. Dzieci, za pomocą zmysłów wzroku, dotyku i słuchu, będą mogły stworzyć własne kompozycje z dźwięków natury. Wernisaż instalacji odbędzie się 20 września 2013 r. o godz. 17.00.

 

21 września 2013 r. na placu zabaw Muzeum Łazienki Królewskie o godz. 11.00 i 16.00 odbędzie się koncert perkusyjny duetu Hob-beats Percussion Group - „Zabawa w strugach dźwięków”. Podczas koncertu, muzycy w pokażą dzieciom, że miejsce codziennej zabawy może stać się bogatym instrumentarium muzycznym. Słuchacze będą mogli również aktywnie włączyć się w grę i wspólnie z zespołem wyczarować dźwięki z różnych elementów placu zabaw.

 

Wstęp wolny na oba wydarzenia.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...
V Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!
„Nie ma nudy w wakacje” - takim hasłem rozpoczęliśmy pięć ...
Nowe wydanie pierwszej książki Neli Małej Reporterki
Gdy miała pięć lat, zaczęła podróżować po świecie i ...
Jedna z najdroższych francuskich produkcji ostatnich lat!
Zwariowane przygody szalonego konstruktora i wynalazcy, którego ...