Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 27.09.2013 A A A
Kurs szczęścia Beaty Pawlikowskiej
INFORMACJA PRASOWA

Znana podróżniczka na kartach cyklu „W dżungli podświadomości” wyjaśnia czytelnikom krok po kroku, w jaki sposób mogą pracować nad sobą, by uczynić swoje życie lepszym. Trzecia książka z tej serii zatytułowana „Kurs szczęścia” ukaże się 25 września nakładem Wydawnictwa G+J Książki.


Jak pisze Beata Pawlikowska, ludzka podświadomość przypomina dzikie, przestraszone zwierzątko, które należy stopniowo oswajać, by pozwoliło się naprawdę dobrze poznać. Choć człowiekowi wydaje się czasem, że całkowicie opanował i „wyprostował” swoje myśli, wkrótce przekonuje się, iż w rzeczywistości są one tak samo zagmatwane, jak wcześniej. Wszystko dlatego, że zwycięstwo nad podświadomością zostało ogłoszone zbyt szybko – wyjaśnia autorka.

 

W książce „Kurs szczęścia” Beata Pawlikowska tłumaczy, że zapisów zakodowanych w podświadomości nie można zmienić w ciągu jednego dnia na skutek jednej decyzji. Trzeba ją podejmować codziennie na nowo i bezustannie ćwiczyć nowy sposób myślenia. Pomogą w tym przygotowane przez autorkę i wypróbowane przez nią interaktywne ćwiczenia. To one pozwoliły podróżniczce odkryć jaśniejszą stronę życia i odnaleźć wewnętrzną równowagę.

 

Beata Pawlikowska słynie nie tylko z odbywania wspaniałych podróży w najdalsze zakątki Ziemi, ale także z wyjątkowego, pozytywnego podejścia do świata i ludzi. W swojej najnowszej serii psychologicznej dzieli się zdobytym doświadczeniem życiowym i udowadnia, że szczęście może być udziałem każdego człowieka – wystarczy odrobinę popracować nad sobą i swoją podświadomością, by je osiągnąć.

 

Z serii „W dżungli podświadomości” ukazały się dotychczas dwa tomy: „W dżungli podświadomości” i „Księga kodów podświadomości”. Już wkrótce do księgarni trafią kolejne książki z serii: „Trening szczęścia” i „Jestem bogiem”.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Premiera książki Baracka Obamy "Odziedziczone marzenia. Spadek po moim ojcu"
12 lutego nakładem Wydawnictwa Agora ukaże się wznowienie ...
Poznaj tomy nominowane do Nagrody Europejski Poeta Wolności 2020
21. marca 2020 roku dowiemy się, kto otrzyma Nagrodę Literacką ...
Wydawnictwo Agora ogłasza konkurs na stworzenie najlepszej powieści sensacyjnej
Od dziś, 13 stycznia br., każdy kto już napisał lub jest ...