Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 27.09.2013 A A A
Kurs szczęścia Beaty Pawlikowskiej
INFORMACJA PRASOWA

Znana podróżniczka na kartach cyklu „W dżungli podświadomości” wyjaśnia czytelnikom krok po kroku, w jaki sposób mogą pracować nad sobą, by uczynić swoje życie lepszym. Trzecia książka z tej serii zatytułowana „Kurs szczęścia” ukaże się 25 września nakładem Wydawnictwa G+J Książki.


Jak pisze Beata Pawlikowska, ludzka podświadomość przypomina dzikie, przestraszone zwierzątko, które należy stopniowo oswajać, by pozwoliło się naprawdę dobrze poznać. Choć człowiekowi wydaje się czasem, że całkowicie opanował i „wyprostował” swoje myśli, wkrótce przekonuje się, iż w rzeczywistości są one tak samo zagmatwane, jak wcześniej. Wszystko dlatego, że zwycięstwo nad podświadomością zostało ogłoszone zbyt szybko – wyjaśnia autorka.

 

W książce „Kurs szczęścia” Beata Pawlikowska tłumaczy, że zapisów zakodowanych w podświadomości nie można zmienić w ciągu jednego dnia na skutek jednej decyzji. Trzeba ją podejmować codziennie na nowo i bezustannie ćwiczyć nowy sposób myślenia. Pomogą w tym przygotowane przez autorkę i wypróbowane przez nią interaktywne ćwiczenia. To one pozwoliły podróżniczce odkryć jaśniejszą stronę życia i odnaleźć wewnętrzną równowagę.

 

Beata Pawlikowska słynie nie tylko z odbywania wspaniałych podróży w najdalsze zakątki Ziemi, ale także z wyjątkowego, pozytywnego podejścia do świata i ludzi. W swojej najnowszej serii psychologicznej dzieli się zdobytym doświadczeniem życiowym i udowadnia, że szczęście może być udziałem każdego człowieka – wystarczy odrobinę popracować nad sobą i swoją podświadomością, by je osiągnąć.

 

Z serii „W dżungli podświadomości” ukazały się dotychczas dwa tomy: „W dżungli podświadomości” i „Księga kodów podświadomości”. Już wkrótce do księgarni trafią kolejne książki z serii: „Trening szczęścia” i „Jestem bogiem”.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...
30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
Jubileuszowa 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i ...
Nagroda Literacka GDYNIA w Mieście Słowa 2019
Nagrodzie Literackiej GDYNIA, po raz kolejny, towarzyszy festiwal ...
Co naprawdę wydarzyło się w willi Polańskich 9 sierpnia 1969?
Za dwa dni minie 50 lat od chwili, kiedy Charles Manson zleca ...