Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 11.10.2013 A A A
Przedpremierowa prezentacja DYING LIGHT I HELLRAID
INFORMACJA PRASOWA

Już w najbliższą niedzielę Techland zaprasza wszystkich fanów gier, fantastyki oraz szeroko rozumianej rozrywki na ogólnopolskie wydarzenie Techland Fantasy Expo 2013. Już 13. października stolica Dolnego Śląska zamieni się w centrum rozrywki. W Hali IASE (kompleks Hali Stulecia) czeka na Was ogrom atrakcji m.in. przedpremierowa prezentacja gier Dying Light i Hellraid!


Techland, wiodący polski developer gier na komputery PC i konsole najnowszej generacji oraz wydawca gier i oprogramowania na terenie Polski, zaprasza na ogólnopolską imprezę Techland Fantasy Expo 2013. Wstęp jest bezpłatny.

 

Na uczestników imprezy Techland Fantasy Expo 2013 czeka wiele atrakcji przygotowanych przez Techland. Będą one prezentowane na firmowym stoisku, umiejscowionym w samym sercu hali IASE (kompleks Hali Stulecia) oraz na scenie głównej. Miłośnicy gier akcji oraz tematyki zombie i dark fantasy będą mieli niebywałą okazję, aby jeszcze przed premierą, po raz pierwszy w Polsce, zagrać w najnowszą produkcję Techlandu – Dying Light i jako pierwsi na świecie obejrzeć Hellraid na publicznym pokazie. Gry będą prezentowane na wysokiej jakości sprzęcie firmy SteelSeries oraz MSI.

 

Planowane atrakcje:
- godz. 16:00 - Pierwszy na świecie otwarty dla publiczności pokaz gry Hellraid, podczas którego widzowie zobaczą kilkunastominutowy fragment rozgrywki w mrocznym świecie fantasy, a następnie będą mogli zadać swoje pytania twórcom. Pokaz przeznaczony dla osób, które ukończyły 18 lat.
- godz. 18:00 - pierwszy polski pokaz najnowszej superprodukcji Techlandu - gry Dying Light – prezentowane demo nocne. Członkowie zespołu produkcyjnego będą wskazywać najciekawsze możliwości związane z poruszaniem się po wirtualnym świecie w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Po prezentacji będziecie okazja na zadanie pytań twórcom gry. Pokaz przeznaczony dla osób, które ukończyły 18 lat.
- Dying Light dostępne dla wszystkich pełnoletnich osób, odwiedzających stoisko Techlandu. Gra prezentowana na notebookach serii Gaming MSI GT70 oraz sprzęcie SteelSeries.
- warsztaty i prelekcje dot. tajników produkcji gier video, prowadzone przez deweloperów ze studia Techland;
- Team Rekrutacyjny Techlandu wskaże drogę do rozpoczęcia kariery w branży gier;
- możliwość rozmowy z twórcami  światowych hitów takich gier jak Call of Juarez, Dead Island czy produkowanych właśnie Hellraid oraz Dying Light! Miej wpływ na to, jak tworzone są nasze produkcje!
- konkursy, gadżety, atrakcje  w tym m.in. sprawdzenie swoich umiejętności w „Wyścigu Sugar High” oraz technologiczna niespodzianka – świat Dying Light widziany przez specjalne okulary.
Czym jest Techland Fantasy Expo?
Techland Fantasy Expo to wystawa będąca swego rodzaju ukoronowaniem najważniejszych wydarzeń kulturalnych i popkulturowych w obszarze gier, fantastyki i szeroko rozumianej rozrywki. Uczestniczą w niej najważniejsi przedstawiciele i twórcy tego środowiska. To także okazja by w sposób możliwie najpełniejszy, za pomocą wszystkich zmysłów, przenieść się w świat wirtualnej rozrywki. Celem Techland Fantasy Expo jest szerzenie naszej kultury wśród nowych odbiorców poprzez stworzenie atmosfery otwartości i bezpieczeństwa.

 

Czas i miejsce: 13 październik 2013 r ., Hala IASE (kompleks Hali Stulecia), Wrocław.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...