Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 17.10.2013 A A A
CZUBASZEK debiutuje
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Maria Czubaszek potrafi rozpalić każdą dyskusję. W improwizowanym serialu kabaretowym „Spadkobiercy” gra babcię. W listopadzie pojawi się na wielkim ekranie również w roli babci – zadebiutuje w dubbingu w bajce „Rysiek Lwie Serce”. Takiej babci życzyłby sobie każdy wnuczek.


Głównym bohaterem opowieści jest tytułowy Rysiek. Od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca – doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy mają u boku zawadiackie gadziny jak krokodyl Gustaw z kompleksem smoka.

 

BABCIA, głosu której użycza Maria Czubaszek, bardzo kocha swego wnuka. Martwi ją to, że Rysiek czuje się nieszczęśliwy. Zachęca więc go, by podążał za głosem swego serca i robił to, co uważa za słuszne. Opowiada Ryśkowi o sekretnym opactwie, w którym szkolono dawnych rycerzy. To właśnie dzięki niej chłopiec odnajduje w sobie odwagę, by wyruszyć w swoją pierwszą podróż pełną przygód.

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Prezentujemy plakat „Młodego renifera Alexa"
Idealna propozycja na rodzinne Mikołajki! Przepiękna, urzekająca ...
Zostań Młodym Jurorem 37. Festiwalu Ale Kino!
Chcesz przeżyć niezwykłą filmową przygodę? Jesteś pasjonatem ...
Festiwal Komedii STOLICA 2019
W dniach 17 – 20 października 2019 r odbędzie się druga ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...