Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 19.10.2013 A A A
SYMULATOR PRAC LEŚNYCH 2013 nowością w serii NIESAMOWITE MASZYNY!
INFORMACJA PRASOWA

Wydawnictwo Techland informuje o powiększeniu serii Niesamowite Maszyny o premierowe wydanie Symulatora Prac Leśnych 2013. Produkt od dnia dzisiejszego dostępny jest w całej Polsce w cenie 49,90 zł na platformę PC, w polskiej wersji językowej.


Seria Niesamowite Maszyny powiększa się o kolejną nowość – Symulator Prac Leśnych 2013. Gra stworzona przez firmę UIG Entertainment to symulacja zawierająca elementy strategii ekonomicznej. To świetna sposobność, aby przejąć kontrolę nad ogromną flotą autentycznych maszyn służących do wyrębu lasu. Dźwięk potężnych silników, trzask łamiących się drzew i odgłosy wielkich pił  mechanicznych towarzyszą graczowi, który staje się zarządcą firmy zajmującej się wycinką drzew i obróbką drewna. Dzięki postępom poczynionym w grze, do dyspozycji gracza trafiają coraz bardziej specjalistyczne sprzęty, takie jak pilarki i rozdrabniacze. Całości dopełnia technologia PhysX, która odpowiada za realistyczną fizykę świata gry.

 

„Wielu z nas marzyło w dzieciństwie, by kierować potężnymi maszynami wyposażonymi w specjalistyczny sprzęt. My to marzenie spełniamy dzięki kolejnemu tytułowi z serii Niesamowite Maszyny. Fantastyczne doświadczenia z gry potęguje realistyczna fizyka powalanych drzew, jak również świetna grafika 3D.”– mówi Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

 

W nowym Symulatorze Prac Leśnych 2013 gra urozmaicana jest zaawansowanym silnikiem graficznym, która pozwala na swobodne przemieszczanie się po obszarach wykonywanych misji. Zabawa jest tym ciekawsza, że gra oferuje tryb wieloosobowy. Wspólnie ze znajomymi mamy okazję ruszyć naszymi potężnymi maszynami w las i realizować wytyczone misje. Zadania realizowane są o różnych porach dnia i nocy, a zmienne warunki pogodowe bezpośrednio wpływają na realizację zleceń.

 

Niesamowite Maszyny: Symulator Prac Leśnych 2013 od dziś dostępny na rynku na platformę PC, w cenie 49,90 zł w polskiej wersji językowej.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
1. grudnia w Warszawie odbędzie się pierwszy festiwal Games ...
Czas uwolnić orkę! premiera Farming Simulator 19 - 20 listopada! nowy trailer.
Najpopularniejszy symulator na świecie powraca w nowej odsłonie, ...
OMEN by HP oficjalnym partnerem technologicznym Illuminar Gaming
OMEN by HP ogłasza rozpoczęcie współpracy z Illuminar Gaming, ...
CALL OF CTHULHU - PIERWSZY GAMEPLAY Z OKAZJI GAMESCOMU!
Call of Cthulhu - inpirowana kultowymi opowiadaniami Lovercrafta, ...