Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 06.11.2013 A A A
Przyszła gwiazda?
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Marcina Hycnara zalicza się do grona jednego z najbardziej obiecujących młodych aktorów. Chwilę po debiucie w pełnym metrażu w „Ogrodzie Luizy” Macieja Wojtyszki, za „Drzazgi” Macieja Pieprzycy dostał nominację do Złotej Kaczki. Znawcy teatru znają go również z desek warszawskiego Teatru Narodowego. Określany również mianem jednego z najlepszych dubbingowców w Polsce – jego głos można było usłyszeć w niemal 50 produkcjach. 15 listopada to właśnie jego głosem przemówi Rysiek – główny bohater bajki „Rysiek Lwie Serce”.


Rysiek w interpretacji Marcina Hycnara to serdeczny, ciekawski młody człowiek pragnący ponad wszystko zostać rycerzem – tak, jak jego dziadek. Gdy jego ojciec zabrania mu spełnienia tych marzeń, Rysiek musi wziąć sprawy w swoje ręce i – żeby dogonić marzenia – wyrusza w pełną niespodzianek podróż. Po drodze stawia czoła wielu wyzwaniom, otrzymuje niejedną nauczkę, a gdy nadejdzie pora będzie musiał przezwyciężyć strach, aby uczynić to, co jest słuszne i sprawiedliwe. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy mają u boku zawadiackie gadziny jak krokodyl Gustaw z kompleksem smoka.

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Prezentujemy plakat „Młodego renifera Alexa"
Idealna propozycja na rodzinne Mikołajki! Przepiękna, urzekająca ...
Zostań Młodym Jurorem 37. Festiwalu Ale Kino!
Chcesz przeżyć niezwykłą filmową przygodę? Jesteś pasjonatem ...
Festiwal Komedii STOLICA 2019
W dniach 17 – 20 października 2019 r odbędzie się druga ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...