Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 06.11.2013 A A A
Przyszła gwiazda?
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Marcina Hycnara zalicza się do grona jednego z najbardziej obiecujących młodych aktorów. Chwilę po debiucie w pełnym metrażu w „Ogrodzie Luizy” Macieja Wojtyszki, za „Drzazgi” Macieja Pieprzycy dostał nominację do Złotej Kaczki. Znawcy teatru znają go również z desek warszawskiego Teatru Narodowego. Określany również mianem jednego z najlepszych dubbingowców w Polsce – jego głos można było usłyszeć w niemal 50 produkcjach. 15 listopada to właśnie jego głosem przemówi Rysiek – główny bohater bajki „Rysiek Lwie Serce”.


Rysiek w interpretacji Marcina Hycnara to serdeczny, ciekawski młody człowiek pragnący ponad wszystko zostać rycerzem – tak, jak jego dziadek. Gdy jego ojciec zabrania mu spełnienia tych marzeń, Rysiek musi wziąć sprawy w swoje ręce i – żeby dogonić marzenia – wyrusza w pełną niespodzianek podróż. Po drodze stawia czoła wielu wyzwaniom, otrzymuje niejedną nauczkę, a gdy nadejdzie pora będzie musiał przezwyciężyć strach, aby uczynić to, co jest słuszne i sprawiedliwe. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy mają u boku zawadiackie gadziny jak krokodyl Gustaw z kompleksem smoka.

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Delegacja leśnych mieszkańców rusza na ocalenie klimatu!
Kiedy zmiany klimatyczne nadchodzą wielkimi krokami, czas na ...
Kino w Trampkach w domu i na wakacjach
Instytut Kultury Miejskiej ponownie jest partnerem Festiwalu ...