Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 09.11.2013 A A A
Przeżyj przygodę z filmem „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”
REDAKCJA

Cztery płyty DVD z filmem „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta” czekają na tych, którzy wezmą udział w naszym najnowszym konkursie. Sposorem nagród jest dystrybutor filmu KINO ŚWIAT.


Co trzeba zrobić, aby zdobyć film? Zapoznać się z naszym regulaminem oraz odpowiedzieć na proste pytanie: w jakich kategoriach ta animacja zdobyła nagrodę Goya? Wśród osób, które do 18 listopada prześlą na adres mailowy promocja@kulturownia.pl poprawne odpowiedzi zostaną rozlosowane 4 płyty DVD z filmem.

 

Tedi Stones od dziecka marzy, by zostać łowcą skarbów. Zabawny zbieg okoliczności sprawia, że poczciwy budowlaniec zostaje wzięty za profesora archeologii. Razem z piękną podróżniczką Sarą, postrzelonym Peruwiańczykiem Freddy'm, psem-łakomczuchem Jeffem i niemą papugą „Angry Birdem” Belzonim, wyrusza na poszukiwania Zaginionego Miasta Inków. Legenda głosi, że ukryto tam magicznego Złotego Bożka, który obdarza swego właściciela nieśmiertelnością. Tropem ekipy łowców przygód podąża czarny charakter Arnoldson, działający na zlecenie międzynarodowej szajki rabusiów dzieł sztuki.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Konkurs na plakat Festiwalu Miasto Słowa
W tym roku Nagroda Literacka Gdynia obchodzi swoje 15 lecie. ...
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...
#63PL –bohaterowie podczas 11.NETIA OFF CAMERA
Bohater – lubisz to? Opowiedz nam o swoich bohaterach – to ...
Ekipa odpowiedzialna za Geniuszy fantastyki przedstawia kolejny zbiór i… konkurs!
Fantazmaty – tak postanowiliśmy nazwać nasz nowy projekt. ...