Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 03.12.2013 A A A
Do wygrania GTR Evolution
REDAKCJA

Startujemy z kolejnym konkursem. Dzisiaj do wygrania jest gra z serii Dobra Gra - GTR Evolution. Sponsorem konkursu jest wydawca gry firma Techland.


GTR Evolution to raj dla fanów wyścigów samochodowych oraz niesamowita okazja, aby wypróbować swoje umiejętności na legendarnych torach wyścigowych świata jak np. Macau, Monza czy Nurburgring – słynący z zakrętów, na których producenci samochodów testują prototypy.

 

Jakie są zasady naszego konkursu? Należy zapoznać się z regulaminem konkursów portalu Kulturownia.pl, polubić nasz profil na FB, skomentować chociaż jeden artykuł na stronie portalu lub post na FB oraz odpowiedzieć poprawnie na pytanie: jaka prędkość obowiązuje kierowców w Polsce w terenie zabudowanym, a jaka na autostradach?

 

Na odpowiedzi czekamy do 20 grudnia pod adresem mailowym: promocja@kulturownia.pl. Wśród nadesłanych poprawnie odpowiedzi (w mailu prosimy dodać również link do swoich komentarzy) rozlosujemy dwie nagrody.

 

Życzymy powodzenia.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...
#63PL –bohaterowie podczas 11.NETIA OFF CAMERA
Bohater – lubisz to? Opowiedz nam o swoich bohaterach – to ...
Ekipa odpowiedzialna za Geniuszy fantastyki przedstawia kolejny zbiór i… konkurs!
Fantazmaty – tak postanowiliśmy nazwać nasz nowy projekt. ...
“Animated in Poland” na 57. Krakowskim Festiwalu Filmowym - nabór projektów
Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do programu ANIMATED ...