Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 16.12.2013 A A A
Do wygrania komedia na DVD
REDAKCJA

W sklepach można już kupić płytę DVD z najnowszą komedią twórców nominowanych do Oscara „Gustów i guścików” pt.: „Książę nie z tej bajki”. Ten sam film można również wygrać w naszym konkursie, którego sponsorem jest dystrybutor filmu Kino Świat.


Każda osoba, która zapozna się z regulaminem konkursów portalu Kulturownia.pl oraz poprawnie odpowie na pytanie będzie mogła wziać udział w losowaniu czterech płyt DVD z filmem „Książę nie z tej bajki”.

 

Pytanie konkursowe: kiedy dokładnie polską premierę kinową miał film „Gusta i guściki”. Na poprawne odpowiedzi czekamy pod adresem mailowym: promocja@kulturownia.pl do 30 grudnia 2013 roku.

 

Wszystko zaczęło się od ogromnego sukcesu - Agnès Jaoui i Jean-Pierre Bacri stworzyli doskonałą francuską komedię zatytułowaną „Gusta i Guściki”, do której wspólnie napisali scenariusz, zagrali jako aktorzy, a Agnès podjęła się reżyserii. Produkcja ta została uhonorowana nominacją do Oscara w kategorii Najlepszy film nieanglojęzyczny oraz obsypana szeregiem ważnych nagród filmowych. Po tak spektakularnym sukcesie twórcom pozostało tylko jedno – wspólnie kręcić kolejne filmy. Ich kolejne dzieło „Popatrz na mnie” nagrodzono na festiwalu filmowym w Cannes za najlepszy scenariusz. Po 13 latach od premiery „Gustów i guścików” Jaoui i Bacri powracają z najnowszą komedią pt.: „Książę nie z tej bajki”. W samej tylko Francji obraz ten obejrzało blisko milion widzów. Film, określany jako „prawdziwa kinowa przyjemność”.

 

Laura ma 24 lata i wciąż czeka na upragnionego „księcia z bajki”. Kiedy pewnego dnia spotyka na imprezie przystojnego i intrygującego Sandro, wydaje jej się, że poznała wreszcie mężczyznę swoich marzeń. Problem w tym, że wkrótce potem… zawiera znajomość z równie fascynującym Maximem. Czy można spotkać więcej niż jednego księcia z bajki? I co na to rodzice Laury, którzy w każdym kandydacie na zięcia dopatrują się wszystkiego, co najgorsze…

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Konkurs na plakat Festiwalu Miasto Słowa
W tym roku Nagroda Literacka Gdynia obchodzi swoje 15 lecie. ...
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...
#63PL –bohaterowie podczas 11.NETIA OFF CAMERA
Bohater – lubisz to? Opowiedz nam o swoich bohaterach – to ...
Ekipa odpowiedzialna za Geniuszy fantastyki przedstawia kolejny zbiór i… konkurs!
Fantazmaty – tak postanowiliśmy nazwać nasz nowy projekt. ...