Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 19.12.2013 A A A
Zimoch i Szpakowski w komedii, która bawi do łez
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Takiego meczu jeszcze nie było! Dwóch kultowych komentatorów sportowych – Tomasz Zimoch oraz Dariusz Szpakowski, którzy często dostarczają kibicom większych emocji niż zmagania polskiej reprezentacji, połączyło swój talent w filmie „Piłkarzyki rozrabiają”.  W animacji, która na ekrany kin trafi już 31 stycznia rozbawią nie tylko dorosłych fanów piłki nożnej, ale przede wszystkim dzieci. Polską wersję językową filmu podkręcił mistrz ciętych ripost – Kuba Wecsile („Kraina lodu”, „Samoloty”, „Merida Waleczna”).


„Piłkarzyki rozrabiają” to bajka, w której tak jak w piłce – wszystko jest możliwe. Tu nikt nie rodzi się mistrzem, ale każdy (z małą pomocą) może nim zostać. Kiedy niepozorny chłopiec o imieniu Tymek będzie musiał uratować swoje miasteczko przed niesympatycznym mistrzem piłki nożnej Kosmosem, pomocną dłoń podadzą mu… piłkarzyki! Figurki z jego ukochanej gry ożyją i stworzą drużynę, która rozegra decydujący mecz o przyszłość miasteczka. Dzięki małym, ale niezwykle rozgadanym i żywiołowym graczom chłopiec pozna siłę przyjaźni i współpracy, a także w końcu będzie musiał… dorosnąć. Czy zespół, który zbierze, będzie miał szansę wygrać z zawodowcami?

 

„Piłkarzki rozrabiają” to nie bajka o piłce nożnej i szukaniu w niej miejsca na cud. To przede wszystkim historia o przyjaźni i pokonywaniu trudności, przed jakimi stajemy w życiu. O tym, jak łącząc siły można stanąć do walki i odnieść zwycięstwo.

 

„PIŁKARZYKI ROZRABIAJĄ” – CZYLI WIELKA LIGA MAŁYCH MISTRZÓW W kinach od 31 stycznia 2014 ROKU.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Delegacja leśnych mieszkańców rusza na ocalenie klimatu!
Kiedy zmiany klimatyczne nadchodzą wielkimi krokami, czas na ...
Kino w Trampkach w domu i na wakacjach
Instytut Kultury Miejskiej ponownie jest partnerem Festiwalu ...