Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 31.12.2013 A A A
To już ostatni konkurs 2013 roku!
REDAKCJA

Dzisiaj ogłaszamy ostatni konkurs w roku 2013. Do wygrania będzie książka Mateusza „Dren” Puchalskiego zatytułowana "Współczesna moc przesłania". Dramat w lapidarnej formie mówi o niepokojach, frustracjach młodego pokolenia, ale też o niezachwianej wierze przynajmniej części z nich w wartości nadrzędne, takie jak wolność, patriotyzm i moralność. Książka została wydana przez Warszawską Firmę Wydawniczą, która jest również sponsorem naszego konkursu i ukazała się pod patronatem portalu Kulturownia.pl.


Aby wziąć udział w konkursie należy oczywiście zapoznać się z regulaminem portalu i konkursu oraz (tym razem będzie trudniej) przesłać nam własną najciekawszą i autorską przepowiednię na 2014 rok! Będziemy zwracali uwagę na pomysł i zawarty w przepowiedni humor. Zatem uruchomcie wyobraźnie i do dzieła!

 

Na przepowiednie czekamy do 13 stycznia 2014 roku pod adresem mailowym promocja@kulturownia.pl. Wśród nadesłanych złoszeń wybierzemy cztery, których autorzy zostaną nagrodzeni książką.

 

"Współczesna moc przesłania" to historia dwóch młodych chłopców, którzy wynieśli z domu wrażliwość i niezgodę na szerzące się społeczne zobojętnienie i brak zasad moralnych, szukają sposobów, by czynnie się im przeciwstawiać. Co wyniknie z ich pełnego pasji buntu? Jak potoczą się ich dalsze losy? Co zostanie z ich młodzieńczych ideałów w dorosłym życiu? Dramat w lapidarnej formie mówi o niepokojach, frustracjach młodego pokolenia, ale też o niezachwianej wierze przynajmniej części z nich w wartości nadrzędne, takie jak wolność, patriotyzm i moralność.

 

Mateusz Dren Puchalski – słuchacz Akademii Multi Art na kierunku filmowym (reżyseria) w Krakowie. Jego marzeniem jest tworzenie szeroko rozumianej sztuki: muzyki, literatury i filmu. Mieszka na Podkarpaciu.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
„Mistrzowskie wyzwania” – rusza domowy konkurs filmowy!
W konkursie na film realizowany z domowego zacisza, na tematy ...
Napisz pamiętnik i zostań współautorem książki!
Gdy w internecie skończyły się ciekawe seriale a wszystkie ...
Konkurs na plakat Festiwalu Miasto Słowa
W tym roku Nagroda Literacka Gdynia obchodzi swoje 15 lecie. ...
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...