Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 24.02.2012 A A A
Startuje Zimowa Akcja Kabaretowa
Arch. Zimowej Akcji Kabaretowej

Dzisiaj w żyrardowskiej Resursie o godzinie 18 rozpocznie się VIII edycja Zimowej Akcji Kabaretowej. Przez dwa dni trwania imprezy na scenie będzie można zobaczyć m.in. kabarety: Kałasznikof, Czwarta Fala, Tiruriru, Chwilowo Kaloryfer czy zielonogórskie Słuchajcie.


Pierwszego dnia wystąpią kabarety: Kałasznikof z Rybnika, Czwarta Fala z Kielc, Kiha z Łodzi oraz Paweł Pałaszewski ze Szprotawy. Stawką rywalizacji jest awans do konkursu głównego Zimowej Akcji Kabaretowej, który odbędzie się już jutro 25 lutego w Centrum Kultury w Żyrardowie. Wtedy to, obok zwycięzcy eliminacji będzie można zobaczyć: Ścibora Szpaka (Wrocław) oraz kabarety Chwilowo Kaloryfer (Rybnik) i Tiruriru (Zielona Góra). Gwiazdą przeglądu będzie znany i lubiany Kabaret Słuchajcie.

 

W tym roku, o tym kto wygra żyrardowski przegląd w całości zadecyduje publiczność. Do zdobycia obok statuetki bałwanka jest 2,5 tys. zł. Swoją nagrodę w postaci statuetki Dobrego Wojaka Szwejka przyznają również dziennikarze.

 

Kulturownia.pl objęła Zimową Akcję Kabaretową patronatem medialnym. Związku z tym ogłoszony został na portalu konkurs, w którym do wygrania były dwie podwójne wejściówki na przegląd.

 

Jako pierwsi prawidłowych odpowiedzi udzielili:

 

- Filip Urbanek

- Kajetan Idzikowski

 

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy udanej zabawy.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera. Żydowski. Warszawski. Międzynarodowy.
To jedno z najważniejszych i najbardziej dynamicznych wydarzeń ...
Były rzecznik policji został stand-uperem
Krzysztof Hajdas przez blisko 30 lat był policjantem, a na emeryturze ...
MAĆ! CZYLI MATKA FRUSTRATKA NA DESKACH TEATRU
„Mać!” to stand-up, który nie unika trudnych tematów. ...
Dzisiaj startuje Festiwal Komedii STOLICA w Warszawie
Już dzisiaj o godzinie 18.00 startuje Festiwal Komedii STOLICA, ...