Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 09.01.2014 A A A
Rodzinne bajanie w ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Lubicie opowiadać bajki? Wasze dzieci wciąż wymyślają niezwykłe historie? Chcielibyście uwiecznić te wyjątkowe opowieści? Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie zaprasza na cykl warsztatów rodzinnych „Wyspa bajek” skierowany do dzieci i ich opiekunów. Na uczestników czekają niezwykłe zajęcia edukacyjne, które będą inspiracją do tworzenia własnych, niepowtarzalnych bajek.


12 stycznia 2014 r., o godz. 11:00 w Muzeum Łazienki Królewskie odbędą się warsztaty rodzinne „Magiczne źródło”. Będą to pierwsze zajęcia z cyklu „Wyspa bajek”, organizowanego przez Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie. Podczas warsztatów, dzieci wraz z opiekunami wyruszą na wyprawę w głąb ciemnej groty, by odnaleźć w niej niezwykłe źródło. W czasie ekspedycji do serca jaskini, uczestnicy warsztatów spotkają wiele strasznych stworzeń, a nawet duchów. Minifotoreportaż, który powstanie podczas spotkania, stanie się pretekstem do opowieści o wrażeniach z tej jedynej w swoim rodzaju podróży. Praca nad słowem, rymowankami i zaśpiewami towarzyszącymi bajkom wzbogaci słownictwo dzieci i umiejętność wypowiadania się.

 

Cykl warsztatów „Wyspa bajek” będzie się odbywał od stycznia do grudnia 2014 r., w każdą drugą niedzielę miesiąca, o godz. 11:00. Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 3 - 5 lat.

 

Warsztaty poprowadzi Anna Zajda - plastyczka i animatorka, absolwentka edukacji artystycznej na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym. Zajmuje się sztuką akcji, rzeźbą, rękodziełem, land artem, opowiadaniem bajek, kreowaniem sytuacji twórczych.

 

Bilet rodzinny: 15 zł, karnet roczny: 165 zł, karnet na 6 warsztatów w cyklu: 80 zł
Miejsce spotkania: Pałac na Wyspie
Info i zapisy: nr tel.: 22 50 60 102 lub e-mail: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Złap Groteskę w sieci
Po pierwszym tygodniu entuzjastycznie przyjętej akcji „Złap ...
Teatr Groteska z niecodzienną propozycją dla swoich najmłodszych widzów!
Wspólna walka z koronawirusem trwa. Przez dwa najbliższe tygodnie ...
Ona ma talent i nie zawaha się go użyć!
„Turu. W pogoni za sławą” to roztańczona i rozśpiewana ...
Talent rodem z kurnika – kura też może być artystką!
„Turu. W pogoni za sławą” to roztańczona i rozśpiewana ...