Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 09.01.2014 A A A
Rodzinne bajanie w ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Lubicie opowiadać bajki? Wasze dzieci wciąż wymyślają niezwykłe historie? Chcielibyście uwiecznić te wyjątkowe opowieści? Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie zaprasza na cykl warsztatów rodzinnych „Wyspa bajek” skierowany do dzieci i ich opiekunów. Na uczestników czekają niezwykłe zajęcia edukacyjne, które będą inspiracją do tworzenia własnych, niepowtarzalnych bajek.


12 stycznia 2014 r., o godz. 11:00 w Muzeum Łazienki Królewskie odbędą się warsztaty rodzinne „Magiczne źródło”. Będą to pierwsze zajęcia z cyklu „Wyspa bajek”, organizowanego przez Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie. Podczas warsztatów, dzieci wraz z opiekunami wyruszą na wyprawę w głąb ciemnej groty, by odnaleźć w niej niezwykłe źródło. W czasie ekspedycji do serca jaskini, uczestnicy warsztatów spotkają wiele strasznych stworzeń, a nawet duchów. Minifotoreportaż, który powstanie podczas spotkania, stanie się pretekstem do opowieści o wrażeniach z tej jedynej w swoim rodzaju podróży. Praca nad słowem, rymowankami i zaśpiewami towarzyszącymi bajkom wzbogaci słownictwo dzieci i umiejętność wypowiadania się.

 

Cykl warsztatów „Wyspa bajek” będzie się odbywał od stycznia do grudnia 2014 r., w każdą drugą niedzielę miesiąca, o godz. 11:00. Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 3 - 5 lat.

 

Warsztaty poprowadzi Anna Zajda - plastyczka i animatorka, absolwentka edukacji artystycznej na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym. Zajmuje się sztuką akcji, rzeźbą, rękodziełem, land artem, opowiadaniem bajek, kreowaniem sytuacji twórczych.

 

Bilet rodzinny: 15 zł, karnet roczny: 165 zł, karnet na 6 warsztatów w cyklu: 80 zł
Miejsce spotkania: Pałac na Wyspie
Info i zapisy: nr tel.: 22 50 60 102 lub e-mail: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Prezentujemy plakat „Młodego renifera Alexa"
Idealna propozycja na rodzinne Mikołajki! Przepiękna, urzekająca ...
Zostań Młodym Jurorem 37. Festiwalu Ale Kino!
Chcesz przeżyć niezwykłą filmową przygodę? Jesteś pasjonatem ...
Festiwal Komedii STOLICA 2019
W dniach 17 – 20 października 2019 r odbędzie się druga ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...