Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 08.02.2014 A A A
Fascynacja, która odbiera rozum i rozpala zmysły
INFORMACJA PRASOWA

Książka „Wszystkie odcienie pożądania” Samanthy Young to pełna napięcia i zwrotów akcji historia kobiety, która zawsze nad wszystkim panuje – do momentu, kiedy poznaje niezwykłego mężczyznę. Wtedy traci kontrolę nie tylko nad swoim ciałem, ale i umysłem. Powieść ukaże się 5 lutego nakładem Wydawnictwa Burda Książki.


Johanna Walker nigdy nie miała łatwego życia. Od czasu dzieciństwa ciążyły na niej obowiązki – musiała opiekować się matką alkoholiczką i młodszym bratem, Colem. To właśnie dobro chłopca jest dla Johanny najważniejsze i z myślą o nim bohaterka podejmuje wszelkie życiowe decyzje. Nie kieruje się swoimi uczuciami nawet przy wyborze partnera – ważne jest, czy będzie on w stanie zapewnić pomoc finansową jej i bratu. Namiętność i pożądanie są dla Johanny bez znaczenia – liczy się zdrowy rozsądek i odpowiedzialność.

 

Życie Jo zmienia się całkowicie, kiedy dziewczyna poznaje Camerona MacCabe’a. Seksowny barman, z którym pracuje, zaczyna ją fascynować i przyciągać niczym magnes. Poukładana i rozważna dotąd dziewczyna nagle staje się pełna sprzecznych uczuć, których nie sposób ignorować. Po raz pierwszy w życiu Johanna odczuwa nieodpartą pokusę, by zrobić to, na co ma naprawdę ochotę, a nie to, co powinna. Cameron, ogarnięty obsesją na punkcie Jo, próbuje się do niej zbliżyć, jednak ona nie chce mu na to pozwolić.

 

Gdy pewnego dnia nieoczekiwanie zostają sąsiadami, ich fascynacja przybiera na sile i zaczynają jej ulegać. Cameron jest zdeterminowany, by odkryć wszystkie tajemnice Johanny. Jednak aby to zrobić, musi stopniowo burzyć mur, za którym skrywa się bohaterka i cierpliwie zdobywać jej zaufanie.

 

O autorce:
Samantha Young to popularna pisarka pochodząca ze Szkocji. Jej specjalnością są współczesne powieści fikcyjne, przede wszystkim romanse przeznaczone dla dorosłych. Pierwsza książka autorki z tego gatunku, „Wbrew Zasadom”, stała się międzynarodowym bestsellerem i była sprzedawana w dwudziestu pięciu krajach. Young otrzymała w 2012 roku nominację do nagrody Goodreads Choice Award 2012 w kategorii Najlepszy Autor i Najlepszy Romans za książkę „Wbrew Zasadom”. W Polsce powieść ukazała się w 2013 roku nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowa data i formuła Big Book Festival 2020
Ósmy międzynarodowy Duży Festiwal Czytania odbędzie się ...
Ani kroku w tył, czyli dlaczego niektórych rzeczy nie da się uprościć i co z tego wynika
Co mają ze sobą wspólnego pułapka na myszy i wić bakterii? ...
DEMONY DZIECIŃSTWA – UPIORY DOROSŁOŚCI
Opowieść o traumatycznym dzieciństwie. Bliznach, jakie pozostają ...
Napisz pamiętnik i zostań współautorem książki!
Gdy w internecie skończyły się ciekawe seriale a wszystkie ...