Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 12.03.2012 A A A
Wigry 3, czyli składak też program
Materiały promocyjne

Niebawem, bo 25 marca w szczecińskim Teatrze Lalek Pleciuga światło dzienne ujrzy czwarty już program kabaretu Szarpanina. Tym razem to składak… taki jak kultowy rower Wigry 3.


Kabaret Szarpanina chce udowodnić, że dobry program kabaretowy nie musi być spojony myślą przewodnią. Patrząc na pomysłowość tej szczecińskiej grupy można wierzyć w sukces tej idei.

 

- To nie jest tak, że tym razem nie mieliśmy pomysłu na temat programu. Po prostu mieliśmy fajny pomysł na składak… – twierdzą członkowie Szarpaniny.

 

Szarpanina to kabaret, który w ostatnich latach zawojował satyryczną scenę Polski. Na swoim koncie ma nagrody na najważniejszych przeglądach kabaretowych, jak również występy telewizyjne. Grupa realizuje także swoje własne pomysły w innym zakresie. Wśród nich są organizacja Przeglądu Kabaretów Szpak w Szczecinie, czy radiowe audycje Le Cho.

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Wystartował nowy sezon w Klubie Komediowym
W zeszłym tygodniu oficjalnie rozpoczął się nowy sezon w ...
Festiwal Komedii STOLICA 2019
W dniach 17 – 20 października 2019 r odbędzie się druga ...
XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera. Żydowski. Warszawski. Międzynarodowy.
To jedno z najważniejszych i najbardziej dynamicznych wydarzeń ...
Były rzecznik policji został stand-uperem
Krzysztof Hajdas przez blisko 30 lat był policjantem, a na emeryturze ...