Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 20.02.2014 A A A
Superlotna mamuśka
INFORMACJA PRASOWA

Już w najbliższy piątek RODZINKA NIE Z TEJ ZIEMI udowodni, że tylko wspólnymi siłami całej rodziny udaje się uratować świat. Początkowo gwiazdą w filmie jest umięśniony bohater, jednak szybko okazuje się, że bez wsparcia inteligentnego brata i jego rodziny nie poradzi sobie z ocaleniem swojej planety przed zagładą.


Prorodzinny przekaz filmu podkreślony jest charakterem nadanym głównej bohaterce. Kira jest żoną inteligentnego brata Garego i matką Kipa. Kiedyś robiła karierę, przez 15 lat była oblatywaczką w BASA. Jednak zrezygnowała z pracy aby zostać mamą. Nie znaczy to jednak, że straciła formę. Uczestnicząc w ratowaniu świata udowadnia, że nadal jest silną i niezależną kobietą, wygrywając starcie ze złą karierowiczką. W polskiej wersji językowej głosu Kirze użyczyła Agnieszka Kunikowska. Jedna z najbardziej znanych dubbingowych aktorek. Zasłynęła rolą Fiony w Shreku, kojarzona może być także z głosem postaci w Grze Endera czy pozostających wciąż na polskich ekranach Skubanych.

 

RODZINKA NIE Z TEJ ZIEMI (Escape from Planet Earth) - PREMIERA: 21 LUTEGO 2014.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Prezentujemy plakat „Młodego renifera Alexa"
Idealna propozycja na rodzinne Mikołajki! Przepiękna, urzekająca ...
Zostań Młodym Jurorem 37. Festiwalu Ale Kino!
Chcesz przeżyć niezwykłą filmową przygodę? Jesteś pasjonatem ...
Festiwal Komedii STOLICA 2019
W dniach 17 – 20 października 2019 r odbędzie się druga ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...