Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 20.02.2014 A A A
Superlotna mamuśka
INFORMACJA PRASOWA

Już w najbliższy piątek RODZINKA NIE Z TEJ ZIEMI udowodni, że tylko wspólnymi siłami całej rodziny udaje się uratować świat. Początkowo gwiazdą w filmie jest umięśniony bohater, jednak szybko okazuje się, że bez wsparcia inteligentnego brata i jego rodziny nie poradzi sobie z ocaleniem swojej planety przed zagładą.


Prorodzinny przekaz filmu podkreślony jest charakterem nadanym głównej bohaterce. Kira jest żoną inteligentnego brata Garego i matką Kipa. Kiedyś robiła karierę, przez 15 lat była oblatywaczką w BASA. Jednak zrezygnowała z pracy aby zostać mamą. Nie znaczy to jednak, że straciła formę. Uczestnicząc w ratowaniu świata udowadnia, że nadal jest silną i niezależną kobietą, wygrywając starcie ze złą karierowiczką. W polskiej wersji językowej głosu Kirze użyczyła Agnieszka Kunikowska. Jedna z najbardziej znanych dubbingowych aktorek. Zasłynęła rolą Fiony w Shreku, kojarzona może być także z głosem postaci w Grze Endera czy pozostających wciąż na polskich ekranach Skubanych.

 

RODZINKA NIE Z TEJ ZIEMI (Escape from Planet Earth) - PREMIERA: 21 LUTEGO 2014.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Delegacja leśnych mieszkańców rusza na ocalenie klimatu!
Kiedy zmiany klimatyczne nadchodzą wielkimi krokami, czas na ...
Kino w Trampkach w domu i na wakacjach
Instytut Kultury Miejskiej ponownie jest partnerem Festiwalu ...