Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 25.02.2014 A A A
Do wygrania Pomnik cesarzowej Achai
REDAKCJA

W księgarniach już jest dostępna kolejna, trzecia już część "Pomnika Cesarzowej Achai". Dzisiaj u nas ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania jest właśnie ta książka. Sponsorem nagród jest wydawca powieści Fabryka Słów. Książka ukazała się pod patronatem portalu Kulturownia.pl.


Achaja już ponad 10 lat udowadnia, że jest jedyną słuszną cesarzową w świecie fantastyki. Rozmach i tempo prozy Ziemiańskiego powodują, że kolejne powieści z Achają w tle zdobywają coraz większe rzesze sympatyków.

 

Książkę można zdobyć w naszym konkursie, a wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursu (dostępny w zakładce regulamin na pasku dolnym portalu), polubić nas na Facebooku (w odpowiedziach prosimy o podesłanie linku) oraz odpowiedzieć na pytanie: kim był Meredith i jaką rolę spełnia zarówno w Achai jak i jej kontynuacji czyli Pomniku Cesarzowej Achai? (liczymy na odpowiedzi conajmniej kilku zdaniowe).

 

Wśród osób, które nadeślą poprawne odpowiedzi rozlosujemy 9 egzemplarzy książek. Na odpowiedzi czekamy pod adresem mailowym promocja@kulturownia.pl do 10 marca.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Konkurs na plakat Festiwalu Miasto Słowa
W tym roku Nagroda Literacka Gdynia obchodzi swoje 15 lecie. ...
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...
#63PL –bohaterowie podczas 11.NETIA OFF CAMERA
Bohater – lubisz to? Opowiedz nam o swoich bohaterach – to ...
Ekipa odpowiedzialna za Geniuszy fantastyki przedstawia kolejny zbiór i… konkurs!
Fantazmaty – tak postanowiliśmy nazwać nasz nowy projekt. ...