Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 25.02.2014 A A A
Do wygrania Pomnik cesarzowej Achai
REDAKCJA

W księgarniach już jest dostępna kolejna, trzecia już część "Pomnika Cesarzowej Achai". Dzisiaj u nas ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania jest właśnie ta książka. Sponsorem nagród jest wydawca powieści Fabryka Słów. Książka ukazała się pod patronatem portalu Kulturownia.pl.


Achaja już ponad 10 lat udowadnia, że jest jedyną słuszną cesarzową w świecie fantastyki. Rozmach i tempo prozy Ziemiańskiego powodują, że kolejne powieści z Achają w tle zdobywają coraz większe rzesze sympatyków.

 

Książkę można zdobyć w naszym konkursie, a wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursu (dostępny w zakładce regulamin na pasku dolnym portalu), polubić nas na Facebooku (w odpowiedziach prosimy o podesłanie linku) oraz odpowiedzieć na pytanie: kim był Meredith i jaką rolę spełnia zarówno w Achai jak i jej kontynuacji czyli Pomniku Cesarzowej Achai? (liczymy na odpowiedzi conajmniej kilku zdaniowe).

 

Wśród osób, które nadeślą poprawne odpowiedzi rozlosujemy 9 egzemplarzy książek. Na odpowiedzi czekamy pod adresem mailowym promocja@kulturownia.pl do 10 marca.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ekipa odpowiedzialna za Geniuszy fantastyki przedstawia kolejny zbiór i… konkurs!
Fantazmaty – tak postanowiliśmy nazwać nasz nowy projekt. ...
“Animated in Poland” na 57. Krakowskim Festiwalu Filmowym - nabór projektów
Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do programu ANIMATED ...
Konkurs #63PL
Czym dla Ciebie jest patriotyzm? Kim są współcześni bohaterowie? ...
OBLICZA ŁODZI 2017 Konkurs Fotograficzny
Fotografujesz Łódź? Weź udział w Konkursie Fotograficznym ...