Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 15.04.2014 A A A
HORIZON, GAS GUZZLERS EXTREME oraz KRATER niebawem w serii DOBRA GRA
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Wydawnictwo Techland informuje, że seria Dobra Gra powiększy się niebawem o kolejne tytuły. Już 18 kwietnia pojawią się Horizon, Gas Guzzlers Extreme oraz Krater. Produkty będą dostępne na naszym rynku w cenie 19,90 zł na platformę PC.


Horizon
Horizon to turowa strategia typu 4X osadzona w realiach science-fiction. Gracz jako przywódca ludzkości przemierza rozległą galaktykę. Rozgrywka osadzona jest w niedalekiej przyszłości, w której ludzkość rozpoczyna kosmiczną ekspansję. Zadaniem gracza jest zakładanie i rozbudowywanie kolonii, projektowanie statków bojowych oraz prowadzenie negocjacji z innymi rasami. W grze dostępnych jest ich aż 10. Podczas rozgrywki gracz ma szanse odkryć ponad 100 różnych technologii, z których każda ma aż 10 stopni rozwoju. Bardzo ważnym elementem są taktyczne bitwy, prowadzone w systemie statek kontra statek.

 

Gas Guzzlers Extreme
Gas Guzzlers Extreme to samochodowa gra akcji będąca udaną kontynuacją Gas Guzzlers: Combat Carnage. Sequel oferuje nam sprawdzone pomysły z pierwszej części, które w nowym wydaniu nabrały rozmachu. Celem gracza jest nie tylko uzyskanie najlepszego czasu w wyścigu, ale także wyeliminowanie wszystkich przeciwników zmieniając ich pojazdy w kulę ognia np. poprzez zepchnięcie z trasy. Środkiem do osiągnięcia celu jest 12 unikatowych broni oraz niezwykłych bonusów poukrywanych losowo na trasach. Do dyspozycji mamy aż 18 samochodów, które można w ciekawy sposób modyfikować, korzystając z trybu garażu. Gra w udany sposób łączy klasyczny, typowy dla większości gier wyścigowych, zręcznościowy model jazdy z szaloną rozrywką bez trzymanki, charakterystyczną dla gier z gatunku combat racing. Gracz rywalizuje na ponad 50 trasach i arenach, liczących w sumie 500 km asfaltowych i szutrowych nawierzchni. Trasy są zróżnicowane i ulokowane je w 7 sceneriach. Szaleńcze tempo rozgrywki towarzyszy graczom nie tylko w trybie single player. Deweloper zadbał również o dodanie 7 morderczych trybów multiplayer pozwalających na niezliczone godziny niepohamowanej destrukcji, z takimi klasykami jak np. Deathmatch lub Capture the flag.

 

Krater
Krater to produkcja stworzona przez niezależne studio Fatshark. Gra jest pełnokrwistym, rasowym RPG osadzonym w klimatach post-apokaliptycznych, a jego rozgrywka opiera się na craftingu i exploracji. Kluczowymi elementami do rozwijania jak i kształtowania drużyny, którą prowadzi gracz, jest wielopłaszczyznowo rozumiany crafitng (wytwarzanie unikalnych cech broni i przedmiotów) oraz wytrwałość i konsekwencja w obranym kierunku rozwoju postaci. Krater był współtworzony przez społeczność zgromadzoną wokół gry. W produkcji zostały zawarte uwagi graczy co do samej rozgrywki, ale też i do niektórych szczegółów np.  nazwy broni noszą wymyślone przez nich nazwy.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...