Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 23.04.2014 A A A
Czy to już koniec Limo?
TOMASZ ŁUKASZEWSKI
Materiał prasowy

Na oficjalnym profilu kabaretu LIMO pojawiła się informacja o zakończeniu działalności tej znakomitej formacji satyrycznej. Po 15 latach wspólnych występów członkowie grupy postanowili się rozstać i pójść własnymi drogami artystycznymi. Kabaret LIMO występować będzie jeszcze tylko do końca bieżącego roku.


Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym oświadczeniem kabaretu w tej sprawie:

 

"Serwus Czytacze!

 

Od 15 lat kabaret Limo robi wszystko co w jego mocy, żebyście się czasem zachichrali. Mamy wrażenie, że przez ten czas odwaliliśmy kawał dobrej roboty.

 

Poznaliśmy Was, poznaliśmy siebie, poznaliśmy wiele ciekawych miejsc i ludzi. Odkryliśmy nowe formy bycia na scenie, których wypadkowa tworzy nasz aktualny program. Oprócz skeczy i piosenek pojawiły się improwizacja i stand-up. Jesteśmy dumni i bardzo radzi z takiego misz-maszu.

 

Niemniej jednak okazało się, że wspomniane odkrycia stały się dla nas bardzo ważne i zawładnęły naszymi sercami. Mamy wrażenie, że nawet bardziej niż sam kabaret, w którym spełniliśmy się i osiągnęliśmy wszystko co było dla nas interesujące i ciekawe.

 

W związku ze swego rodzaju wyczerpaniem formuły kabaretowej podjęliśmy niełatwą decyzję o zakończeniu działalności kabaretu LIMO z dniem 31 grudnia 2014 roku.

 

Od razu chcielibyśmy ustalić:
- nie, nie pokłóciliśmy się,
- nie, nie poszło o pieniądze,
- nie, rozwiązanie „Budki Suflera” nie ma z tym nic wspólnego.

 

Nie będziemy się tu żegnać, bo po pierwsze – do grudnia jeszcze szmat czasu i będzie jeszcze okazja się spotkać na żywo. Na jesień planujemy trasę „The Best Of Kabaret LIMO”. Wiecie, 24 tiry z nagłośnieniem i Sting jako support O szczegółach będziemy Was informować.

 

Po drugie – nie wyjeżdżamy na Syberię (chyba, że się kolega Putin rozbryka, ale to wszyscy się tam spotkamy). Będziecie nas ciągle mogli oglądać – Wojtka i Szymona w improwizacjach, Ewę na deskach teatrów i estradzie, Hugona na wernisażach, a Abelarda stand-upującego to tu to tam.

 

Szanujemy Was, lubimy siebie i to co robimy, i chcielibyśmy, żeby tak było po kres limowania.

 

Kabaret LIMO"

 

Kabaret LIMO tworzą: Abelard Giza, Szymon Jachimek, Wojciech Treniszewski oraz Ewa Błachnio. Przez 15 lat swojej działalności zdobyli wszystkie najważniejsze nagrody kabaretowe m.in. 3 razy zwyciężając na krakowskiej PACE, wygrywali w Lidzbarku Warmińskim i na Ryjku w Rybniku. Ich skecze były wyraziste, ostre i nie oszczędzały nikogo. Może dlatego tak śmieszyły i zaskarbiły sobie sympatię i oddanie wielbicieli dobrego humoru.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Początek lutego z Karnawałem Teatralnym
Rodzinne sprawy ukazane z przymrużeniem oka, inauguracja Komedialni ...
Impro na Społecznej Scenie Debiutów
W ramach projektu Stand-Up Debiuty Teatr WARSawy zaprasza na ...
Czy Ursynów to już STOLICA komedii? Zakończył się Festiwal Komedii Stolica
Miniony weekend (17-20 października) Dzielnicowy Ośrodek Kultury ...
Festiwal Komedii Stolica: Strzelająć śmiechem na Ursynowie
Wystrzałowa inscenizacja teatralna i nie mniej dynamiczny ...