Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 06.05.2014 A A A
Bezpruderyjnie o kobietach
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

„Kobiety to męska specjalność” Łukasza Gołębiewskiego to powieść erotyczna, która mówi o kobietach – przelotnych kochankach, ale też wielkiej miłości. Pełna napięcia i bezwstydnej dosłowności, wciąga w świat bohatera od pierwszej strony. Książka ukazała się 16 kwietnia nakładem Wydawnictwa Burda Książki.


Głównym bohaterem jest mężczyzna, który wciąż doznaje rozczarowań i myśli, że nie potrafi się zakochać. Przez jego życie przewija się wiele niezwykłych kobiet – każda na swój sposób inna, odciska swój ślad w biografii bohatera. Łączą go z nimi przelotne romanse i pozbawiony zahamowań seks. Jednak jego życie wywraca się do góry nogami, gdy poznaje tajemniczą i wyuzdaną piosenkarkę, erotyczną doskonałość. Przykuta do kaloryfera przez pisarza-psychopatę Gabi staje się wielką miłością narratora.

 

Książka, nawiązująca tytułem do powieści Charlesa Bukowskiego („Kłopoty to męska specjalność”), trafi zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Alfabetycznej logice podporządkowane są tu kobiety, cytaty z literatury, fragmenty punk-rockowych piosenek oraz marki popijanych trunków.

 

O autorze:
Łukasz Gołębiewski – dziennikarz, krytyki literacki, autor kilkunastu książek. Największy sukces odniosła powieść „Xenna – moja miłość”. Inne powieści to m.in.: „Melanże z Żyletką”, „Disorder i ja”, „Złam prawo”, „Bomba w windzie”, „Krzyk Kwezala” czy „Bandyci Rodriguez”. Wielokrotnie nagradzany, m.in. medalem ministra kultury „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Co naprawdę wydarzyło się w willi Polańskich 9 sierpnia 1969?
Za dwa dni minie 50 lat od chwili, kiedy Charles Manson zleca ...
Nowe wydanie pierwszej książki Neli Małej Reporterki
Gdy miała pięć lat, zaczęła podróżować po świecie i ...
Nominowani do Nagrody Gombrowicza
Nominacje otrzymali za swoje pierwsze książki, wydane w małych ...
SKOK W BOK! PRZEDSMAK PROGRAMU 7. BIG BOOK FESTIVAL
Duży Festiwal Czytania odbędzie się w długi czerwcowy weekend, ...