Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 08.05.2014 A A A
Przed nami MEDYKALIA w Warszawie
INFORMACJA PRASOWA / REDAKCJA
Materiał prasowy

Medykalia to święto studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego odbywające się cyklicznie od wielu lat. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa ze względu na rozmach jakiego do tej pory nie było na tym Uniwersytecie. Impreza odbędzie się 17 maja 2014 r. na terenie Kampusu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Żwirki i Wigury 61. Tegoroczna impreza odbędzie się pod patronatem naszego portalu - Kulturownia.pl


Przestrzeń jaką tam dysponują studenci wystarczająca jest do pomieszczenia 3 tys. osób. Start wydarzenia jest przewidywany ok. godziny 16:00, zakończenie koncertów o 22:00, a od 23:00 do 5:00 afterparty w Klubie Medyk na ul. Oczki 1a.

 

Główną gwiazdą Medykaliów 2014 będzie jeden z najbardziej cenionych polskich zespołów - WILKI z charyzmatycznym Robertem Gawlińskim. Oprócz nich zaprezentują się: INDIOS BRAVOS – bardzo popularny zespół grający mieszankę rocka-reaggae-bluesa, Piotr Nalepa Breakout Tour – zespół, w którym gra syn legendy polskiego bluesa Tadeusza Nalepy, S.N.O.W. - zespół, który tworzą byli członkowie formacji Corruption, grający ciężkiego rocka, Strzał w Głowę – stoner rockowy zespół, który przebojem wkracza na polską scenę muzyczną, przez Marka Raduli określony jako „kompletny i gotowy na występy na wielkich scenach”.

 

Od godziny 23:00 w Klubie Medyk będzie miał miejsce Drum Live Act, na którym wystąpi najbardziej znany na scenie klubowej perkusista DOYCH z DJ ZOLTANem. Dodatkowo na afterparty z pokazem latynoskich tańców wystąpi Studio Tańca Salsa Libre.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
CeZik powraca z nowym singlem!
Cezik powraca z nowym singlem i płytą. Piosenka nazywa się ...
Święto jazzu we Wrocławiu
Przed nami święto jazzu we Wrocławiu! 16 listopada rusza Jazztopad ...
RAWA BLUES FESTIVAL Z EUROPEJSKĄ NOMINACJĄ!
Śląski festiwal znalazł się w gronie nominowanych do tegorocznych ...
Jesień brzmi muzyką – VI Fetting Festiwal
Zbliża się ten moment w roku, gdy w Baranowie możemy posłuchać ...