Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 16.05.2014 A A A
Kontynuacja najlepiej ocenianej strzelanki jeszcze w tym roku
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Firma Ubisoft ujawniła Far Cry® 4, strzelankę pierwszoosobową w otwartym świecie, zawierającą najbardziej wciągający i rozległy świat w historii serii Far Cry. Far Cry 4 zostanie wydane 18 listopada w USA i 20 listopada na terytoriach EMEA na komputerowy system rozrywki PlayStation® 4, komputerowy system rozrywki PlayStation® 3, system gier i rozrywki Xbox One, system gier i rozrywki Xbox 360 firmy Microsoft oraz PC.


Produkcja Far Cry 4 jest koordynowana przez Ubisoft Montreal, przy współudziale należącego do Ubisoft studia Red Storm Entertainment, a także Ubisoft Toronto, Ubisoft Shanghai oraz Ubisoft Kiev.

 

W Far Cry 4 gracze trafiają do Kyratu, zapierającego dech w piersiach, niebezpiecznego i dzikiego regionu w Himalajach, w którym rządzi reżim despotycznego, samozwańczego króla. Korzystając z szerokiego wachlarza broni, pojazdów i zwierząt, gracze napiszą własną historię tych terenów, podróżując po egzotycznych plenerach w otwartym świecie.

 

"Po sukcesie Far Cry 3, chcieliśmy wynieść serię na kolejny poziom i stworzyć grę, która zaskoczy graczy i przewyższy oczekiwania fanów." stwierdził Dan Hay, kierownik produkcji. "Biorąc pod uwagę niepowtarzalne umiejscowienie akcji, uważamy, że Far Cry 4 będzie topową strzelanką pierwszoosobową. Więcej informacji o grze ujawnimy w nadchodzących miesiącach."

 

Klienci, którzy zamówią Far Cry 4 w przedsprzedaży, otrzymają za darmo zawartość edycji limitowanej, zawierającej Hurk's Redemption - serię trzech misji dla jednego gracza, z udziałem popularnej postaci - Hurka, znanego z zawartości do pobrania do Far Cry 3. Edycja limitowana zawiera także niepowtarzalną broń Hurka czyli harpun zwany "Palownikiem". Zamówienia przedsprzedażowe można już składać we wszystkich głównych punktach sprzedaży.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
WE. THE REVOLUTION JUŻ DOSTĘPNE!
We. The Revolution, długo oczekiwana polska gra osadzona w krwawych ...
SPIKE VOLLEYBALL - DZIŚ PREMIERA SYMULATORA SIATKÓWKI!
Według danych GUS, siatkówka to drugi najpopularniejszy sport ...
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...