Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 03.06.2014 A A A
Pozostało kilka dni do premiery BoxOff Play 09.06 - odliczanie start!
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

9 czerwca udostępniona zostanie pełna wersja BoxOff Play - platformy dla graczy zapewniającej zryczałtowany, nielimitowany dostęp do blisko 100 gier w jednej cenie. Obecny kształt BoxOff Play powstał po uwzględnieniu sugestii i wniosków blisko 2000 graczy, zaangażowanych w testy beta.


Techland i OXYCOM SA ustaliły dzień 9.06.2014 r., jako datę komercyjnego startu platformy BoxOff Play. W jej ostatecznym kształcie wykorzystano doświadczenia i sugestie użytkowników, zgłoszone podczas otwartych testów wersji beta przeprowadzonych na przełomie kwietnia i maja b.r.

 

W wyniku zgłoszeń zaangażowanych w testy użytkowników, poza usprawnieniem ergonomii obsługi platformy, udało się także wydajnie przyśpieszyć działanie systemu w przypadku równoczesnego pobierania wielu tytułów.

 

„Niebezpieczeństwem testów wewnętrznych jest paradoksalnie zbyt dobre zaznajomienie z tematem. Dlatego tak ważny przy tworzeniu BoxOff Play był dla nas głos bezpośrednich użytkowników, którzy jako osoby „z zewnątrz” potrafili zwrócić uwagę na całkiem nieoczekiwane aspekty rozwiązania.” – mówi Ireneusz Wróblewski Prezes Zarządu OXYCOM – „Zaangażowanie potencjalnych odbiorców już na tym etapie było zdecydowanie dobrym posunięciem, które przekłada się na finalny rezultat. Niezależnie od już uzyskanego feedbacku prace rozwojowe i testy trwają cały czas, gdyż projekt BoxOff Play będzie cały czas rozwijany, tak pod kątem funkcjonalności, jak i kontentu.”

 

BoxOff Play to rozwiązanie, które umożliwia nielimitowany dostęp do gier z oferty BoxOff Store na zasadzie wykupowania pakietów rozliczanych na podstawie miesięcznej subskrypcji. Z punktu widzenia biznesowego, ta opcja – podobnie jak np. wypożyczalnie filmów VOD – będzie alternatywą dla tradycyjnych zakupów wersji pudełkowej tytułu lub kodu umożliwiającego jego pobranie. Z kolei, jeśli idzie o funkcjonalność, wykorzystanie technologii chmurowych pozwala na uruchamianie gier z pominięciem procesu ich instalacji i oczekiwania na pobranie 100% plików.

 

„BoxOff Play to prawdziwa innowacja na polskim rynku. Nic więc dziwnego, że spotkała się z tak ogromnym uznaniem graczy. Zainteresowanie testami niemal dwukrotnie przekroczyło nasze oczekiwania. Wnioski z przeprowadzonych testów pokazały także jak ogromnym zaangażowaniem wykazywali się użytkownicy. Bardzo cieszymy się, że tak duża liczba osób chce uczestniczyć w budowaniu ®ewolucji w świecie gier.”- komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

 

Ostateczne szczegóły - w tym cena pakietu - ujawnione zostaną 09.06, lecz już teraz wiadomo, że w ofercie startowej znajdzie się ok. 100 tytułów, m.in. The Inner World, doskonale znany z serii Dobra Gra. Liczba gier w portfolio będzie systematycznie zwiększana, co kilka tygodni, o kolejne interesujące pozycje.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...