Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 03.06.2014 A A A
Pozostało kilka dni do premiery BoxOff Play 09.06 - odliczanie start!
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

9 czerwca udostępniona zostanie pełna wersja BoxOff Play - platformy dla graczy zapewniającej zryczałtowany, nielimitowany dostęp do blisko 100 gier w jednej cenie. Obecny kształt BoxOff Play powstał po uwzględnieniu sugestii i wniosków blisko 2000 graczy, zaangażowanych w testy beta.


Techland i OXYCOM SA ustaliły dzień 9.06.2014 r., jako datę komercyjnego startu platformy BoxOff Play. W jej ostatecznym kształcie wykorzystano doświadczenia i sugestie użytkowników, zgłoszone podczas otwartych testów wersji beta przeprowadzonych na przełomie kwietnia i maja b.r.

 

W wyniku zgłoszeń zaangażowanych w testy użytkowników, poza usprawnieniem ergonomii obsługi platformy, udało się także wydajnie przyśpieszyć działanie systemu w przypadku równoczesnego pobierania wielu tytułów.

 

„Niebezpieczeństwem testów wewnętrznych jest paradoksalnie zbyt dobre zaznajomienie z tematem. Dlatego tak ważny przy tworzeniu BoxOff Play był dla nas głos bezpośrednich użytkowników, którzy jako osoby „z zewnątrz” potrafili zwrócić uwagę na całkiem nieoczekiwane aspekty rozwiązania.” – mówi Ireneusz Wróblewski Prezes Zarządu OXYCOM – „Zaangażowanie potencjalnych odbiorców już na tym etapie było zdecydowanie dobrym posunięciem, które przekłada się na finalny rezultat. Niezależnie od już uzyskanego feedbacku prace rozwojowe i testy trwają cały czas, gdyż projekt BoxOff Play będzie cały czas rozwijany, tak pod kątem funkcjonalności, jak i kontentu.”

 

BoxOff Play to rozwiązanie, które umożliwia nielimitowany dostęp do gier z oferty BoxOff Store na zasadzie wykupowania pakietów rozliczanych na podstawie miesięcznej subskrypcji. Z punktu widzenia biznesowego, ta opcja – podobnie jak np. wypożyczalnie filmów VOD – będzie alternatywą dla tradycyjnych zakupów wersji pudełkowej tytułu lub kodu umożliwiającego jego pobranie. Z kolei, jeśli idzie o funkcjonalność, wykorzystanie technologii chmurowych pozwala na uruchamianie gier z pominięciem procesu ich instalacji i oczekiwania na pobranie 100% plików.

 

„BoxOff Play to prawdziwa innowacja na polskim rynku. Nic więc dziwnego, że spotkała się z tak ogromnym uznaniem graczy. Zainteresowanie testami niemal dwukrotnie przekroczyło nasze oczekiwania. Wnioski z przeprowadzonych testów pokazały także jak ogromnym zaangażowaniem wykazywali się użytkownicy. Bardzo cieszymy się, że tak duża liczba osób chce uczestniczyć w budowaniu ®ewolucji w świecie gier.”- komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

 

Ostateczne szczegóły - w tym cena pakietu - ujawnione zostaną 09.06, lecz już teraz wiadomo, że w ofercie startowej znajdzie się ok. 100 tytułów, m.in. The Inner World, doskonale znany z serii Dobra Gra. Liczba gier w portfolio będzie systematycznie zwiększana, co kilka tygodni, o kolejne interesujące pozycje.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...