Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 10.06.2014 A A A
Miłość poza planem
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Tłumy zazdrosnych wielbicielek, wścibscy paparazzi i bezwzględni producenci filmowi. Czy staną na drodze romantycznej miłości światowej sławy aktora i dziewczyny z prowincji? Już 11 czerwca premiera „Miłości bez scenariusza” Tiny Reber.


Ryan jest nieziemsko przystojnym, dowcipnym i uwielbianym aktorem, Taryn zwykłą i cichą kelnerką z małego miasteczka lecząca rany po niedawnym zawodzie miłosnym. Żyją po dwóch stronach szklanego ekranu i mogłoby się wydawać, że ich światy nigdy się nie spotkają, jednak przypadek sprawia, że trafiają na siebie i zakochują się bez pamięci. Taryn dopiero po jakimś czasie odkrywa, że mężczyzna, który ją zauroczył jest kinową gwiazdą,  Ryan natomiast takie kobiety właśnie szukał – prawdziwej i pięknej, której nie obchodzą jego pieniądze i sława. Czy jednak Ryanowi uda się dowieść, że prasa brukowa wypisuje o nim wierutne kłamstwa? Czy Taryn zdoła zapanować nad zazdrością, widząc ukochanego fotografowanego z innymi kobietami?

 

„Miłość bez scenariusza” jest uniwersalną opowieścią o uczuciu, spełnianiu marzeń, poszukiwaniu wolności. Książka ukazuje mroczną stronę sławy: bycie bogatym i pożądanym przez tłumy oznacza utracenie prywatności i może uniemożliwić nawiązanie autentycznie bliskie kontakty z ludźmi. Tina Reber z niezwykłą wnikliwością portretuje hollywoodzkie środowisko, w którym aktor staje się marionetką producentów i niewolnikiem własnych sukcesów. Ten świat pełen blichtru i złudzeń autorka przeciwstawia  powszedniemu życiu z dala od jałowego zgiełku. Historia Ryana i Taryn to próba odnalezienia się pomiędzy rzeczywistością z kolorowych czasopism a wymarzonym spokojem.

 

„Sexy, romantyczna i wciągająca. Miłość bez scenariusza to historia Kopciuszka, który podbije twoje serce” - napisał o książce „New York Times”.

 

Tina Reber jest córką bibliotekarki z małego amerykańskiego miasteczka. Pierwszą kartę do biblioteki otrzymała w wieku czterech lat i od tej pory książki zajmują ważne miejsce w jej życiu. Autorka nie tylko pisze książki, ale także maluje i wykonuje biżuterię.

 

Mieszka na przedmieściach Allentown w Pensylwanii z mężem, synem i papugą o imieniu Percy.

 

Już wkrótce ukaże się także powieść „Próba uczuć” a w niej dalsze losy bohaterów „Miłości bez scenariusza”.

 

Autor: Tina Reber
Wydawnictwo Akurat
Cena detaliczna: 44,99
Liczba stron: 672
Premiera: 11 czerwca 2014

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nagroda Gombrowicza po raz piąty
Prezydent Radomia i Muzeum Witolda Gombrowicza ogłaszają kolejną ...
Jeszcze bogatszy program. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® zbliżają się ...
Olga Hund laureatką Nagrody Gombrowicza
Olga Hund, autorka książki „Psy ras drobnych”, została ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...