Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 10.06.2014 A A A
Miłość poza planem
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Tłumy zazdrosnych wielbicielek, wścibscy paparazzi i bezwzględni producenci filmowi. Czy staną na drodze romantycznej miłości światowej sławy aktora i dziewczyny z prowincji? Już 11 czerwca premiera „Miłości bez scenariusza” Tiny Reber.


Ryan jest nieziemsko przystojnym, dowcipnym i uwielbianym aktorem, Taryn zwykłą i cichą kelnerką z małego miasteczka lecząca rany po niedawnym zawodzie miłosnym. Żyją po dwóch stronach szklanego ekranu i mogłoby się wydawać, że ich światy nigdy się nie spotkają, jednak przypadek sprawia, że trafiają na siebie i zakochują się bez pamięci. Taryn dopiero po jakimś czasie odkrywa, że mężczyzna, który ją zauroczył jest kinową gwiazdą,  Ryan natomiast takie kobiety właśnie szukał – prawdziwej i pięknej, której nie obchodzą jego pieniądze i sława. Czy jednak Ryanowi uda się dowieść, że prasa brukowa wypisuje o nim wierutne kłamstwa? Czy Taryn zdoła zapanować nad zazdrością, widząc ukochanego fotografowanego z innymi kobietami?

 

„Miłość bez scenariusza” jest uniwersalną opowieścią o uczuciu, spełnianiu marzeń, poszukiwaniu wolności. Książka ukazuje mroczną stronę sławy: bycie bogatym i pożądanym przez tłumy oznacza utracenie prywatności i może uniemożliwić nawiązanie autentycznie bliskie kontakty z ludźmi. Tina Reber z niezwykłą wnikliwością portretuje hollywoodzkie środowisko, w którym aktor staje się marionetką producentów i niewolnikiem własnych sukcesów. Ten świat pełen blichtru i złudzeń autorka przeciwstawia  powszedniemu życiu z dala od jałowego zgiełku. Historia Ryana i Taryn to próba odnalezienia się pomiędzy rzeczywistością z kolorowych czasopism a wymarzonym spokojem.

 

„Sexy, romantyczna i wciągająca. Miłość bez scenariusza to historia Kopciuszka, który podbije twoje serce” - napisał o książce „New York Times”.

 

Tina Reber jest córką bibliotekarki z małego amerykańskiego miasteczka. Pierwszą kartę do biblioteki otrzymała w wieku czterech lat i od tej pory książki zajmują ważne miejsce w jej życiu. Autorka nie tylko pisze książki, ale także maluje i wykonuje biżuterię.

 

Mieszka na przedmieściach Allentown w Pensylwanii z mężem, synem i papugą o imieniu Percy.

 

Już wkrótce ukaże się także powieść „Próba uczuć” a w niej dalsze losy bohaterów „Miłości bez scenariusza”.

 

Autor: Tina Reber
Wydawnictwo Akurat
Cena detaliczna: 44,99
Liczba stron: 672
Premiera: 11 czerwca 2014

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Pytanie o obecność ojca
Ojciec w życiu dziecka jest zawsze ważny – niezależnie od ...
Poza prawdą /Premiera książki/
Miłość Adama do Antoniny skończyła się nagle. Odszedł. ...
Nowa data i formuła Big Book Festival 2020
Ósmy międzynarodowy Duży Festiwal Czytania odbędzie się ...
Ani kroku w tył, czyli dlaczego niektórych rzeczy nie da się uprościć i co z tego wynika
Co mają ze sobą wspólnego pułapka na myszy i wić bakterii? ...