Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 27.06.2014 A A A
Wiewiórki z parciem na szkło
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Są doskonale znane wszystkim bywalcom lasów i parków, nikogo nie dziwi spotkanie ich w przydomowym ogródku. Jednak do tej pory nie udało im się zrobić oszałamiającej kariery w szowbiznesie. „Gang Wiewióra” to pierwsza animowana, pełnometrażowa produkcja, w której to właśnie wiewiórki są gwiazdami.


Kilka wiewiórek próbowało już przecierać szlaki na szczyt popularności. „Alvin i wiewiórki” doczekał się aż trzech kinowych części swoich przygód. Starsi widzowie z pewnością z sentymentem wspominają telewizyjny serial „Brygadę RR”, w której dwie wiewiórki - Chip i Dale zakładają grupę detektywistyczną. Najmniejszą, a zarazem najbardziej kultową rolą może pochwalić się wiewiór w „Epoce Lodowcowej”. Jego żołędziową obsesję pamiętają nawet ci, którzy nie widzieli filmu w całości. Czy mieszkańcom Parku Wolności z „Gangu Wiewióra” uda się zyskać rzesze fanów będzie można przekonać się już 4 lipca.

 

W ekipie Wiewióra nie brakuje barwnych postaci. On sam jest wielkim indywidualistą, nie zważającym na panujące w zwierzęcej społeczności reguły. Jest uparty i konsekwentnie dąży do wprowadzenia swoich planów w życie. W polskiej wersji filmu Wiewiór mówi głosem Cezarego Pazury, który doskonale oddał temperament zwierzaka. Za parkowego bohatera uchodzi Trybsyn, rozdarty między podziwianiem własnego odbicia w lusterku, a przyjmowaniem zachwytów od urzeczonych nim fanów, jego blask i magnetyczna osobowość są ogromne, czego niestety nie można powiedzieć o intelekcie… Głosu Trybsonowi użyczył Mirosław Zbrojewicz. Dużym szacunkiem i zaufaniem wśród żyjących w Parku Wolności zwierząt cieszy się Andzia. To wiewiórka dla której dobro parku jest najważniejsze. Jest niezwykle inteligentna, empatyczna i bardzo atrakcyjna. Na punkcie Andzi Trybsyn ma totalnego bzika. W rolę najpiękniejszej wiewiórki w całym parku w polskim dubbingu wcieliła się Agnieszka Warchulska.

 

GANG WIEWIÓRA (Nut Job). PREMIERA: 4 LIPCA 2014.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Delegacja leśnych mieszkańców rusza na ocalenie klimatu!
Kiedy zmiany klimatyczne nadchodzą wielkimi krokami, czas na ...
Kino w Trampkach w domu i na wakacjach
Instytut Kultury Miejskiej ponownie jest partnerem Festiwalu ...