Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 27.06.2014 A A A
Wiewiórki z parciem na szkło
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Są doskonale znane wszystkim bywalcom lasów i parków, nikogo nie dziwi spotkanie ich w przydomowym ogródku. Jednak do tej pory nie udało im się zrobić oszałamiającej kariery w szowbiznesie. „Gang Wiewióra” to pierwsza animowana, pełnometrażowa produkcja, w której to właśnie wiewiórki są gwiazdami.


Kilka wiewiórek próbowało już przecierać szlaki na szczyt popularności. „Alvin i wiewiórki” doczekał się aż trzech kinowych części swoich przygód. Starsi widzowie z pewnością z sentymentem wspominają telewizyjny serial „Brygadę RR”, w której dwie wiewiórki - Chip i Dale zakładają grupę detektywistyczną. Najmniejszą, a zarazem najbardziej kultową rolą może pochwalić się wiewiór w „Epoce Lodowcowej”. Jego żołędziową obsesję pamiętają nawet ci, którzy nie widzieli filmu w całości. Czy mieszkańcom Parku Wolności z „Gangu Wiewióra” uda się zyskać rzesze fanów będzie można przekonać się już 4 lipca.

 

W ekipie Wiewióra nie brakuje barwnych postaci. On sam jest wielkim indywidualistą, nie zważającym na panujące w zwierzęcej społeczności reguły. Jest uparty i konsekwentnie dąży do wprowadzenia swoich planów w życie. W polskiej wersji filmu Wiewiór mówi głosem Cezarego Pazury, który doskonale oddał temperament zwierzaka. Za parkowego bohatera uchodzi Trybsyn, rozdarty między podziwianiem własnego odbicia w lusterku, a przyjmowaniem zachwytów od urzeczonych nim fanów, jego blask i magnetyczna osobowość są ogromne, czego niestety nie można powiedzieć o intelekcie… Głosu Trybsonowi użyczył Mirosław Zbrojewicz. Dużym szacunkiem i zaufaniem wśród żyjących w Parku Wolności zwierząt cieszy się Andzia. To wiewiórka dla której dobro parku jest najważniejsze. Jest niezwykle inteligentna, empatyczna i bardzo atrakcyjna. Na punkcie Andzi Trybsyn ma totalnego bzika. W rolę najpiękniejszej wiewiórki w całym parku w polskim dubbingu wcieliła się Agnieszka Warchulska.

 

GANG WIEWIÓRA (Nut Job). PREMIERA: 4 LIPCA 2014.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Prezentujemy plakat „Młodego renifera Alexa"
Idealna propozycja na rodzinne Mikołajki! Przepiękna, urzekająca ...
Zostań Młodym Jurorem 37. Festiwalu Ale Kino!
Chcesz przeżyć niezwykłą filmową przygodę? Jesteś pasjonatem ...
Festiwal Komedii STOLICA 2019
W dniach 17 – 20 października 2019 r odbędzie się druga ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...