Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 01.07.2014 A A A
Wakacyjna scena Klubu Komediowego
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Klub Komediowy zaprasza do siebie również w wakacje, w lipcu i w drugiej połowie sierpnia na warszawską publiczność czeka wiele różnorodnych atrakcji i wydarzeń. Będzie można zobacyzć m.in. zupełnie inny wymiar sportu dzięki improwizowanemu studiu telewizyjnemu z finałem mistrzostw świata. Poza tym na widzów czeka duża dawka impro w letniej odsłonie, koncerty oraz kolejne spektakle premierowej produkcji Klubu: „Fabularny przewodnik po rzeczywistości wolnorynkowej”.


W pierwszym tygodniu lipca zapraszamy na wspólny improwizowany występ teatrów improwizowanych Klancyk i Hofesinka, w piątek 4 lipca aktorzy zagrają wspólnie na jednej scenie. Połączona wyobraźnia i poczucie humoru obu grup poprowadzi publiczność przez spektakl bez scenariusza.

 

6 Lipca w niedzielę w klubie zagra zespół Nietakt, młody duet muzyków Teo Olter (perkusja) i Aleks Żurowski (pianino) zmierzą się z rytmem w muzyce i zagrają wieczór pełen utworów w yassowej aranżacji.

 

Kolejny koncert w Klubie odbędzie się 9 lipca, zagra zespół Bogowie, to powstały w 2011 projekt, który łączy muzykę swobodnie improwizowaną z sound-artowymi praktykami wydobywania, eksploracji i rozumienia dźwięku. W składzie znajdziemy doświadczonych muzyków znanych z takich zespołów jak Hey, L.Stadt, Pogodno.

 

Natomiast wszystkich fanów piłki nożnej i dobre zabawy zapraszamy w niedzielę 13 lipca na sportowe studio klubu komediowego, gdzie zaproszeni „eksperci”  będą dyskutować może również o piłce. Po wszystkim wspólne oglądanie finału mistrzostw świata z autorskim komentarzem na żywo, który dostarczy widowni wielu sportowych emocji połączonych ze sporą dawkę śmiechu.

 

14 i 15 lipca w klubie zostaną zagrane kolejne odsłony spektaklu, który miał premierę w czerwcu, „Fabularny przewodnik po rzeczywistości wolnorynkowej”.  To pierwszy spektakl teatralny wyprodukowany przez Klub odkąd otworzył swoją nową siedzibę na pl. Zbawiciela. Spektakl ożywia ducha kabaretu literackiego z jego typowymi formami, takimi jak skecz, monolog czy piosenka.

 

17 lipca wystartuje stały cykl „wakacyjna scena impro”, improwizatorzy z różnych grup będą mogli się sprawdzić na scenie klubu komediowego, grając spektakle improwizowane, bez scenariusza.

 

Na koniec miesiąca, w sobotę 26 lipca w klubie odbędzie się wieczór stand-upu, gdzie każdy z komików wystąpi ze swoim autorskim materiałem.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Początek lutego z Karnawałem Teatralnym
Rodzinne sprawy ukazane z przymrużeniem oka, inauguracja Komedialni ...
Impro na Społecznej Scenie Debiutów
W ramach projektu Stand-Up Debiuty Teatr WARSawy zaprasza na ...
Czy Ursynów to już STOLICA komedii? Zakończył się Festiwal Komedii Stolica
Miniony weekend (17-20 października) Dzielnicowy Ośrodek Kultury ...
Festiwal Komedii Stolica: Strzelająć śmiechem na Ursynowie
Wystrzałowa inscenizacja teatralna i nie mniej dynamiczny ...